***

Õhtused ujumised

Peale seda ühte korda, mil ma otsustasin olla hulljulge ema ja lastega neljakesi järve äärde ujuma minna ning hüsteeriliselt peale ujumist sääski ja parme laste kehadest eemale peletasin, andes ennast täielikult neile vastikutele imejatele söödaks, ei taha ma enam väga päise päeva ajal ujumas käia, sest noh… sääsed ja parmud. Vastikud olevused.

Tol korral, kui ujumas järve ääres käisime, oli konkreetselt nii palju parme, et ma tegelesingi vees olles nende eemale ajamisega, ei saanud isegi silmi lahti teha. Rõvedad.

Nüüd me käime ujumas õhtuti. Siis on küll sääski rohkem, aga õnneks vees olles mitte, pigem peale ujumist just, aga õnneks saab ruttu autosse joosta ja kodu poole plehku panna.

Muidugi pelgasin ma enne ka ujumas käia, aga enam mitte, sest sain endale ilusa trikoo ja kuigi ma kunagi arvasin, et trikood on üli koledad ja miba kunagi ühtegi ei kanna, siis just trikoo on mulle palju rohkem enesekindlust juurde andnud ning ma julgen inimeste ees ka end “paljaks” võtta. 😀

Õhtused ujumised on nii mõnnad. Päike on just loojunud, järve ääres väga inimesi ei ole, vesi on õhtuti nii mõnusalt soojaks “köetud” ja ma naudin maksimaalselt seda nn enese värskendamist enne magamaminekut. Lapsed naudivad ka alati, kuigi neile ilmselt meeldiks päevasel ajal rohkem käia, siis saab kauem olla ja eks me käimegi, aga ma ise pigem väldiks enda märjaks tegemist. 😀

Ma pole ükski suvi vist nii palju ujumas käinud. Ok, lapsepõlves ma elasingi põhimõtteliselt vees, aga mõtlen täiskasvanuaega.

6 thoughts on “Õhtused ujumised”

  1. Me käisime ka eile peale tööd ujumas, vesi oli soe, mõnus tuul oli, rahvast vähe…täiesti ideaalne peale päev otsa kleepumist;)
    J amul muide trikooga sama värk. Varem pidasin neid koledateks, aga Norras nüüd puhkuse ajal laenasin sõbrannalt ja see sobis nii hästi, varjas kohad, mida tahaks varjata, nii et olin kogu aeg vaid trikooga, ilma et oleksin pidanud end häbenema (Y)

  2. Julged aind trikooväel olla inimeste seas? Enesekindlust juurde? Mida sa p6ed? Kui sa koguaeg ei vihjaks sellele, et kilosid veidi palju, ei saakski keegi aru 😃
    Sa oled väga kena naine ja usu mind, paljud 100kg vaalad tahaksid olla sellised nagu sina.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga