***

Omanäolised tassid kerge vaevaga

Ma nägin üsna ammu facebookis khuuli videot, kus naine valmistab lahedaid ja omanäolisi tasse. Kuna mina olen vana nõudehull ja ostan poest igasuguste erinevate mustritega kruuse, siis mõtlesin, et miks mitte ise sama proovida.

Alustuseks ma lisan siia youtubest võetud video, sest ma ise videot tegema ei hakanud. See protsess käis nii kähku, et.. poleks mõtet olnud. Sõnadega sama kerge seletada.

Kõige pealt pane mingi kausike vett täis.. Või vähemalt nii palju, et tass sinna ilusti hiljem sisse mahuks. Ma panin leiget vett. Siis valasin ühte küünelakki vette ja seejärel teist. Kui ma hakkasin tikuga seda möksi segama, haakus see kõik tiku külge, seega alustasin ma kõike otsast peale ja jätsin selle tikuosa välja. Kui olin kahte erinevat küünelakki vette valanud, kastsin kruusi vette ja pöörasin teda seal veidi, et küünelakk haakuks mujalegi kui ühe seina külge. 

Hiljem jõudsin järeldusele, et kahe küünelakiga tehtud tass ei ole nii ilus, kui vaid ühega, seega piisab ka ainult ühest küünelakist. Ka ainult üks küünelakk jätab huvitavad varjundid. 

4 thoughts on “Omanäolised tassid kerge vaevaga”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga