Määratlemata

otsingusõnad minu blogini

Kui ma umbes aasta tagasi nägin palju postitusi sellest, kuidas lugejad või niisama google otsingumootori kasutajad leiavad oma tee paljudesse blogidesse, mõtlesin, kust nad neid sõnu võtavad. Noh blogijad, ma mõtlen. Kust nad need sõnad võtavad, mida ma nendest “otsingusõnad” postitustest loen. Tänaseks aga on ka minu blogi statistika all kenasti kujunenud ja kogunenud lahedaid ning humoorikaid lauseid/sõnu, millega siia on oma tee leitud.

ma olen teisipäev– Oi, tere! mina olen Jane. Mulle tegelt teisipäevad eriti ei meeldi, sest televiisorist ei tule midagi põnevat eriti, peale “Padjaklubi”. Rohkem meeldib nädalavahetus. 

merje lukk– Ma googeldasin ja facebookist otsisin samuti, kuid ei leidnud kedagi sellenimelist. Seega kõik Merjed, laduge oma lukud letti. 😀

kuidas endomondo töötab– Sellele saad kindlasti parema vastuse googlest, mitte siit. Ma olen küll maininud, et ma kasutan seda (sada aastat tagasi tegin seda!).

hot shapers toimivad– Kas tõesti? Oleks huvitav teada küll, teisest küljest ei usu ma püksikestesse, mis aitavad kaalu alandada.

miks mu juuksed ei kasva– Ma soovitan pöörduda vastava spetsialisti poole, sest siit ilmselt ei saa professionaalset vastust. 

jalakarvad– Aja maha! Või lase kasvada. Vahet pole. Tee nii, kuidas ennast paremini tunned. 

nibud– Naljakas, sest ma võin kindlalt väita, et ma pole iial oma blogis nibudest rääkinud, et selle sõnaga siia võiks jõuda.

sõin banaani hakkan ahviks muutuma– Tore. Tallinna loomaaed saab ehk ühe elaniku juurde seljuhul.

mam tasuta lutt– Tõesti. Ma ei tea, kas enam saab MAM lutte tasuta, aga kui mul noorem poeg sündis (2014 aprill), siis jagas MAM tasuta lutte. 

mahla jahtumine– Las jahtub, muidu kõrvetad keele ära!

kust saada striptiisi– Mitte siit!

käisin esimest korda jõusaalis– Palju õnne!

lapsed– Üks täiesti reaalne otsingusõna, millega võib siia jõuda, sest blogis kirjutan aegajalt oma lastest. 

haisvad sokid– Võta jalast ja pane pessu. Ei muud oska ma soovitada. 

erik orgu blogijad– Ei, me ei ole Erik Orgu omad. 😀

kui kaua püsib tonika värv– Kahjuks jään vastuse võlgu, sest pole neid ise kasutanud. Ja kas nad ei ole toonivad palsamid mitte värvid? Kindel muidugi ei ole oma küsimuses.

merevetika krõps– Ülinämmid! Praegu käib Jane blogi facebooki lehel nende peale auhinnamäng, seega minge võtke osa. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga