***

Paides saab nüüd hessi, või kas ikka saab?

Kurat ma ütlen, mul oli hullult dramaatiline hesburgeri-arvustus plaanis, aga nüüd avastasin, et keegi on juba põlema läinud sellest uuest Paide Hesburgerist: https://pingelangus.wordpress.com/2019/01/05/paide-hesburger/?fbclid=IwAR2EvjwPWhJKilJaD9gNGjMNg2iKVoJaAyM4TfHa0vwNtbploEnwzisNCpY

Not. Tegelikult ei tahtnud ma midagi väga dramaatilist kirja panna, mul nii palju vinguda pole kombeks (ainult kodus ja oma pere keskel). Võib-olla on asi selles, et ma olen vähese najal üles kasvanud ja rahul olnud pea kõigega, mis ma saan. Peaasi, et üldse saan.

Mina pikisilmi Paide Hesburgeri avamist ei oodanud, st ei käinud iga päev seal ukse taga kraapimas, kas nüüd saab burksi vä? Ma teadsin, et vist novembris pidid avama? Kindel pole. Ei jõudnud, so what. Savi. Avati detsembris. Hurraa! Hea, et üldse avati ju. 😀

Ma täpset kuupäeva ei mäleta, aga esimest korda käisime seal enne jõule. Kuna meie enda 8-liikmelise seltskonnaga seal kenad istekohad saime (-2 last, kes süles istusid 😂), siis ma ei nurisenud väga. Ruumi on tohutult vähe, järjekorras pidin päris kaua seisma. Tellimus võeti üsna kiirelt vastu ja ootama pidime küll tavalisest kauem (võrreldes nt juba töösolevate Hesburgeri punktidega), aga meile edastati soojad vabandused ja helkurid, mille üle eriti lapsed rõõmustasid.

Kui ma mõtlen, mis seal nihu on, siis a) ruumi on liiga vähe, b) laste mängunurk – minu meelest igas sellises söögikohas must have asi, b) teenindajaid/töötajaid tundus vähe olevat.

Toit oli üsna okei, nagu Hesburgeris ikka. Muidugi polnud see nii soe, kui võiks olla, aga polnud ka mõni ime.

Teisel korral käisime me drive-in’i kaudu ja pidime jah metsikult kaua ootama, aga meil sai lastega autos nii palju nalja, et ei märganudki aja möödumist.

Ma panin tähele, et ka siis oli hull rahvamass restoranis sees ja kõik seal leti juures, ootasid oma tellimusi ilmselt, ees nii mornid näod, nagu kavatseks teenindaja kohe ära tappa. Ütlesin Geidule, et mina ei suudaks küll sellise pinge all töötada, kui kliendid nii kurjade nägudega vaatavad. Jube. 😀

Meile küll unustati tasuta kohvi kaasa anda, mille me ära märkisime tellimuses, aga kuna see niikuinii tasuta oli, ei hakanud tagasi minema.

Võib-olla on asi selles, et Hesburger alles avati, kõik aina käivad ja tahavad süüa ning aja möödudes rahuneb asi maha ja kõik on rahul teeninduse kui ka toiduga. Mine sa tea. Aga mind kui klienti häirisid jah need kaks asja, et ruumi oli vähe ja lastele mängunurka ei olnud. Paide pole ju mingi väike koht, et sinna tikutopsi suurust populaarset söögikohta ehitada. Veel enam, et lähim Hesburger on… Raplas?

Aga hea, et üldse selline koht siin avati. Ja tegelt, kellele seda rämpstoitu ikka vaja on. Võib-olla teevadki nii sulle teene ja sa õgid seda jama vähem sisse. 😀

Postituse foto: Dmitri Kotjuh/Järva Teataja

2 thoughts on “Paides saab nüüd hessi, või kas ikka saab?”

  1. Hah, sattusin eile sinna.
    Peale sinu märkuste, lisaks seda, et teenindajad võiksid omavahel vaiksemalt rääkima õppida 😀
    Terve aeg räägiti sinust ja su postitusest. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga