Määratlemata

pakike hiinast- midagi meestele, lastele ja naistele!

Leheküljega CNdirect (LINK) olen ma korra varasemaltki koostööd teinud, kus ma sain mõlemale pojale armsad ning suvised komplektid ja endale siidise hommikumantli. Selle postituse leiate siit (LINK). 

Eelmisel korral ootasin oma pakki umbes kuu aega, nüüd peaaegu kaks kuud. Ma ei tea, kas see olenes sellest, et eelmisel pakil oli jälgimiskood, aga sellel mitte. 

Istusime täna Lasnamäe Centrumis mehega ja mõtlesime, et ei tea millal see pakike saabub, kui just siis mu telefonile sõnum tuli, et pakk ootab mind Lasnamäe Centrumi postkontoris. Kohe alguses ei tulnudki meelde, mis mind seal täpsemalt ootab, sest olin juba peas mõlgutanud mõtet, et ilmselt seda ei tulegi. 

Aga tuli ja sisuga olen üpris rahul. Või noh, mis mina, suurem uudistamine oli lastel ja mehel, sest enamus asjad võtsin neile. Ma ei mäletanudki, et endale oleksin võtnud midagi, kuid siiski. 

Mehele valisin sellise käekella (LINK). Või tegelt valis ta endale selle ise, seega on ta väga rahul. Kummist rihm olevat palju mugavam, kui riidest või metallist. Ja noo, pea 3eurtsi? Jumala hea hind ju. 
Järgmiseks olin ma lastele valinud sellise vahva puslemati (LINK), mille üle lapsed väga rõõmsad on ning nüüdseks juba terve õhtu selle kallal uudistanud on. Huvitamaks teeb mati see, et neid numbreid saab mati seest välja võtta ja tagasi panna. Lastele natuke nuputamist ning omamoodi arendamist
Mees sai endale veel ühe pusa, millel puudub link, sest toode pole enam saadaval, aga muidu pidavat mugav ja täpselt sobiv suurus olema. Pusa pole väga paksust materjalist, pigem selline õhuke.
Ja lõpuks siis üks kleidike mulle (LINK). Ega ta kleidikesena just ei hiilga, aga pluusina kärab kah. 

3 thoughts on “pakike hiinast- midagi meestele, lastele ja naistele!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga