Määratlemata

pakike hiinast vol 1

Eile saabus üks kauaoodatud pakike Hiinast. Täpsemalt lehelt Shein.com (LINK). Sees olid ilusad asjad. Kohe väga ilusad. Esmakordselt valisin endale jalanõud välismaa lehelt. Ei osanud arvata, kas jäävad väikseks või suureks, sest osad jalanõud on mul 40 ja osad 39 suurus. Shein lehelt valisin jalanõude suuruseks 39. Ja võin öelda, et sobivad jalga nagu valatult.

Neoonroosa kleit (LINK). Kõik on muidu supper ja armas, aga nagu nendel hiina kleitidel ikka, siis on ka sellel pikkust natuke vähevõitu. Muidu on ta ülikena seljas. Kvaliteeti ma muidugi väga kõrgelt ei hindaks.. nagu enamus hiina asjadel ikka.
Rinnakohal on pitsi siseküljele õmmeldud aluriie, seega ei paista mittemidagi läbi. Ning see selle kleidi juures väga hea pluss. 
Tennised (LINK) või mis oleks nende kohta õige öelda? Vist tennised jah. Mulle nad nii meeldivad. See natuke laiem valge äär. Need kuldsed detailid. Ja sobivad nii hästi. Alguses kandes jalatsid kandade kohalt hõõrusid, aga nüüd juba kõik okei. Kandsin sisse. 
Kleit (LINK). Alumine kleidiosa oleks võinud olla teise tegumoega, sest seljas olles on ta kõhu juurest jube kottis, nagu ma oleks mingi känguruema. Aga ülaosa mulle meeldib tohutult. Just sellepärast, et seal see lukk on. 

Sellised asjad siis. Kuidas meeldivad? Teise paki sain täna ning selle sisu näitan homme. 

15 thoughts on “pakike hiinast vol 1”

 1. Midagi on pahasti sul esimsel pildil pikendustega…kas sa oled otstest neid lõiganud? Ma soovitan sul neid sirgendada üle, siis nad pole nii kahused + järku lõigata. Kuna sul endal on lühikesed juuksed, siis sulanduvad nad paremini sisse ja hetkel nad tunduvad alt nagu paksemad ka olevat. Näiteks zilettiga saab väga edukalt järku lõigata pikendusi.

  Need papud on muidu supernunnud. Ma pole kunagi eriti vaimustuses nendest hilpudest olnud, näevad odavad välja. Kas pidid tellima number-kaks suurema ka? Või võtsid enda numbri ja sobis?

 2. Otstest lõikasin jaa.. Nad mul seisavadki sellepärast, et blogisse pilte teha. Ma ei tunne end eriti mugavalt lühikeste juustega. Aga ma ei viitsi nende pikendustega eriti tegeleda, sest nkn lendavad prügikasti varsti 😀 Aitäh nõuannete eest.

  Kuidas kunagi. Mõõtetabeli järgi võtan suuruseid. Vahel pean tellima kaks numbrit suurema suurusega, vahel jälle kaks numbrit väiksema. 🙂

 3. 170cm? Varem ytlesid 168 ju.
  Ja misasi sul seal aknalaual paistab? Kahe kõrvaga kartul w

 4. Miks su blogis nii palju pop-up reklaame on? Teistes blogides pole see nii hull. Võib-olla üks kuni kaks on, aga selleks,et sinu blogi lugeda peab vähemalt viis reklaami kinni klõpsima. Tüütu on…. Kui saad, võta midagi ette, et ikka reklaamikd maksimaalselt kahe kaupa ekraani vallutavad.

 5. Kaks reklaamfirmat paigaldasid mulle neid, järelikult sellepärast ongi 😀 Pane “adblock” peale. Mul on ja mitteühtegi reklaami kuskilt ei ilmu 🙂

 6. Ma just valisin Sheinist kleitide vahel ja tahtsin seda sama viimast, just lukuga ülaosa pärast. Hea ikka, et millegi muu kasuks otsustasin. Kuigi seljas näeb ok välja, siis ma kujutan juba ette, kuidas see “kämgurukott” mind häirima hakkaks 😀

 7. Ülaosa on jah ilus. Ehk teen seda kleiti veits ümber. Tellin mingi musta skater-stiilis seeliku, eemaldan vana alumise osa ja õmblen selle asemele. Mõtlen sellele peale nädalavahetust 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga