Määratlemata

papside lahing

Nagu ma eelmises postituses kirjutasin, käisin ma ülihead komöödiat vaatamas. Viimati käisime kinos.. novembris? ma ei mäletagi, kui aus olla. Üldse on mul viimasel ajal mäluga mingisugused probleemid. Asjad kipuvad kiirelt ununema. 

Kui me eelmisel korral kinos käisime, vaatasime õudukat, kuigi ma olin lubanud endale, et ma ei tee seda enam, sest enne eelmist korda vaatasime taas sama žanriga filmi ja no.. miski on minus muutunud- ma kardan kinos õudukaid vaadata! 

Nii me mõtlesimegi, et läheks hoopis komöödiat vaatama. On sul halb tuju või vajad oma päeva rohkem naeru juurde või oled lihtsalt mossis inimene, siis mine vaatama just seda filmi- “Papside lahing” ja sa ei kahetse seda. Ma naersin südamest ja isegi nii, et pisarad voolasid mööda põski alla. 

Tundus, et tegu väga populaarse filmiga, sest saal oli rahvast täis ja kõik naersid laginal, mis tegi selle filmielamuse veel nauditavamaks.
Enne kinosaali minekut jalutasime natuke Coca Cola Plaza ümbruses ja nautisime seda ilusat talve. Need jõulutuled ning muud jõululikud kaunistused, mis endiselt veel kesklinnas üleval või nähtaval oli, lõid mu sisse sellise maagilise tunde. Oma võlu andis veel taevast alla langevad laiad lumehelbed. Oeh.. võrratu on see talv!
Ma lisan siia lõpetuseks ka selle komöödia treileri. Päris ausalt, kui on võimalust ja viitsimist, ma soovitan vaatama minna. Sa ei kahetse seda! 🙂


Kinos näidatakse enne filmi algust uute filmide treilereid, mis kinno lähiajal tuleb ja ilmselt on plaan veebruari alguses uuesti minna, sest sain jällegi kõva kõhutäie naerda, kui nägin ühe komöödia tutvustust. Viska pilk peale.:D

Ehk tahab keegi koos minna seda filmi vaatama? Kui jaa, viska kiri postkasti. 🙂

2 thoughts on “papside lahing”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga