***

Pärnu – kus ööbida? mida teha? kuhu sööma minna?

Meil saab mehega 26. juuni 8 aastat täis ja me tahaksime veeta selle päeva erilisemalt kui muidu. Kuna 26 jääb nädala sisse, siis valisime tähistamiseks 22. juuni. Mõnes mõttes ideaalne, sest enamus inimesi on arvatavasti kuskil jaanipeol ja ehk on restoranides, ööbimiskohtades ja üldse linnas kuidagi rahulikum.

Linnas. Jah, me plaanime selle tähtpäeva mööda saata Pärnus. Tegelikult algab meie seiklus juba kodust, st viime lapsed mu vanemate juurde kaheks päevaks, edasi sõidame Tallinna ja viime koera ämma juurde ning jätame auto Tallinna.

Tallinnas käime läbi Vabaduse väljakult ja istume seal mõnda aega, sest see on koht, kus esimest korda üksteist nägime ja kohtusime.

Mees mõtles, et võiks olla spontaansed ja hääletada Tallinnast Pärnu. Ma mäletan, et üks suvi, kui meil veel lapsi ei olnud, hääletasime üle Eesti igalepoole, kuhu minna tahtsime. Kohtasime väga lahedaid ja samas ka veidraid inimesi.

Enam ma nii seiklushimuline ja julge ei ole ning ütlesin talle, et läheme parem rongiga. Vähemalt on kindel, et jõuame ühes tükis ja elusana kohale. Mine sa tea, millise hullu otsa sa seal maantee ääres hääletades satud. 😀

Pärnus tahaks midagi huvitavat teha. Bowlingusse minna näiteks, pildistamas mere ääres käia ja.. noh, midagi käigupealt, mis on joovastav ja võib-olla polegi enne teinud. Tahaks veeta selle päeva võimalikult rõõmsa ja meeleolukana, et hiljem oleks midagi mida naerusuil meenutada.

Ööbimise poole pealt on veel asi lahtine. On kellelgi soovitada mõnda hubast ja mõnusat ööbimiskohta Pärnus 22.-23.juuni? Ma ise tahaks ideaalis, et oleks merevaade… sest noh, rõumääääns.

Mida Pärnus teha nendel kuupäevadel? Kuhu sööma minna? Milliseid huvitavaid tegevusi seal meile leiduks? Milliseid kohti külastada?

Ma ei taha neid päevi nii detailselt ette planeerida, sest elu on näidanud, et mida rohkem plaane teha, seda vähem need ka nii lähevad, aga ootan soovitusi, et põhiasjad välja valida. Tahan neil päevil teha kõike käigupealt, sest just selline ma olengi. Mulle ei meeldi planeerida.

4 thoughts on “Pärnu – kus ööbida? mida teha? kuhu sööma minna?”

  1. Sa jätad oma beebi ja kaks last ka ema juurde? Kas liiga paljuks ei lähe emal? Kuidas suudad eemal olla 2 päeva nii väikesest lapsest?

    1. Sa kommenteerid, nagu ma jätaks lisaks lastele kellegi teise veel ema hoolde. Emal ei lähe üldse paljuks, tema saab ilusti hakkama. 🙂 Tegelt ei ole ju kaks päeva, reedel lõuna paiku viime ja laupäeva õhtul järgi juba. 🙂

  2. Arvestades teie eelmist aastapäeva Pärnus ei julge midagi soovitada 😀 tookord te ei käinud üheski normaalses kohas söömas, vaid jäite hotellis viina ja kogu aastapäev 😀 loodan, et seekord olete veidi loomingulisemad ja uutele asjadele avatumad! Soovitan ööbimist siiski juba praegu ära broneerida, turiste ei huvita see meie jaanipäev 😉 soovitan wessetit nii ööbimiseks kui ka õhtusöögi kohaks (olemas õhtusöögiga pakett). Aga ka MUMi ja NOOTi. Kena asukohaga on ka Jahtklubi. Teatri elamusega pakette pole vist teile mõtet soovitada aga ka teatri üle on pärnakad väga uhked!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga