Määratlemata

pitsiga teksad, kannaksid?

Paar nädalat tagasi märkasin, et mitmed inimesed lisavad pilte, kus neil pitsiga teksad jalas. Esmapilgul vaatasin, et mina selliseid ei kannaks eluilmas- muidugi olid need tumedad teksad, kõrvalt musta pitsiga. Ema võttis minuga ühendust ning soovis endale ka selliseid osta. Mida rohkem ma neid oma emale Buduaarist ja igaltpoolt Facebookist otsisin, seda rohkem hakkasid nad mulle mitte meeldima. Nad ei olnud minu arust üldse ilusad, aga inimestel on erinev maitse. Täna võin ma öelda, et ma olen in love with them! päriselt. Ema ostiski endale kaks paari- tumedad musta pitsiga ja heledad valge pitsiga. Talle aga olid mõlemad kitsad ja laenas mulle ühte paari. Ma vist läheks igalepoole nendega nüüd, sest need on lihtsalt nii ilusad. Minuga on alati nii, et kui esmapilgul see asi ei meeldi, siis mingi aja pärast hakkab too samune mulle meeletult meeldiba. Ja nii ma tšillisingi nende teksadega lasnamäel ringi ja mind saatsid väga paljud pilgud. 


Nad on tõesti kaunitarid ja raisad olid kallid ka (35€). Ma ise ei paneks elusees nii palju teksapükstele. Ema raiskass 60€ nendele pitsidega teksadele ja nad ei lähe talle jalgagi, sest müüjad ei oska õigeid mõõte anda. 

7 thoughts on “pitsiga teksad, kannaksid?”

  1. Kas sul tõesti sokke pole? Igal pildil paljaste varvastega ja tõesti pole meeldiv vaadata. Teksapüksid aga tõesti ilusad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga