Puhkus

Mul on hetkel selline periood elus, kus ma vaimselt puhkan natuke rohkem kui muidu. Väga postitada midagi ei taha ega viitsi. Kuidagi eemal olen oma mõtetega ja polegi tahtmist miskit eriti jagada.

Sotsiaalmeediast räägin siis. Hetkel pole suurt midagi mu kontodel vaadata, sest põhimõtteliselt jagan seal ainult kokkulepitud reklaampostitusi/storysid, sest kui hing vajab üks hetk puhkust, siis nn kokkulepitud lubadused tuleb ikka täita. 🙂

Ilmad on olnud nii ilusad ja ma ikka korralikult naudin neid, sest sellist kuumust ja nii pikka aega jutti pole eelmised suved küll olnud. Vähemalt ma ei mäleta. Parme on jõhkralt ja nad käivad mulle täiega närvidele, mistõttu on vihmased päevad mu jaoks meeletult mõnus värskendus ja olen iga kord läinud õue seda nautima.

Käisime Krissuga Tallinna Lastehaiglas ortopeedia osakonna juhataja dr Kritt juures. Taustainfoks: Krissul avastati eelmisel suvel Perthese luuhaigus, mis kuni detsember 2020 koguaeg halvenes, aga aasta lõpuks saime head uudised – haigus on pidurdunud. Ja siis pidime käima kontrollis iga ca kolme kuu tagant ehk nüüd märtsis käisime ja juulis. Juulis saime ka head uudised, et haigus ikka nn seisab ehk siis ootame nüüd paranemisfaasi.

Õnneks kasvab ta sellest välja umbes kahe aastaga. Praegu jätkame ikka vana režiimiga – kosmonaudipüksid öösiti, harjutused päeval, ujumine, rattasõit. Joosta ta ei tohi, hüpata ei tohi. Eks ta on laps ja kuigi ta enamus ajast saab aru, et ta ei tohi neid asju teha, siis vahel ta unustab ja vahel ei märka mina ka kohe. Ja see on okei.

Kirurgilist ravi ta ei vaja. Loodetavasti üldse mitte. Ma olen tegelikult tema haigusest mitu korda kirjutanud siin ja need kõik posititused on leitavad arhiivi alt.

Krissu sai ka loa minna lasteaeda, jee! Adeele läheb ka sügisel lasteaeda ja siis ongi kõik lapsed kodust ära lennanud. Päevastel aegadel. Ja algab aeg minule.

Eelmine sügis ootasin seda sama, aga nii pettusin, kui Krissu pidi koduseks jääma ja Raimond ka streikis lasteaiaga. Tol ajal tekkiski mul depressioonis sügavam auk, sest olin endale teinud plaanid, aga need kõik läksid luhta. Ja jah laste kõrvalt saab teha paljusid asju, aga ma tunnen, et just nendeks tegevusteks, millest ma unistanud olen, on ainult mind vaja.

Igaljuhul on selline poole kohaga eemalolek sotsiaalmeediast olnud mõnus vaheldus hingele. Sellest piirist ma Õhtulehe artiklis ka rääkisin, mille olen endale täitsa selgelt nüüdseks suutnud ette tõmmata. Et kui ma tunnen, et hakkan endast juba liiga palju ära andma, tuleb pidur peale tõmmata ja väike puhkus hingele anda. 🙂

Kommentaarid

  1. Merrr says:

    Isegi sai tehtud mõnda aega paus nö teiste elude jälgimisest. Vahest harva korra õhtuti sirvisin aga väga ei süvenenud. Nautisin maal olemist ,,maa maja võlud ,, maailma parim puhkus ajule. Onu lastega mängimist ja natuke lapsemeelsust iseendas tegi ka ajule pai . Ja naudin veel seda suve mõne aja enne kui tuleb ka varsti argi ellu naasta. Lämbed ilmad on küll rasked aga noo paremad kui külmad ja vihmased ilmad . Seega võib öelda ,et on täitsa mõnus suvi . Naudime täiiel rinnal ! ??

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]