Määratlemata

Pussy Natural Energy

Jupp aega tagasi toodi mulle kast Pussy energiajooki ning armas t-särk. (LINK) Viimasel ajal on tegelikult sisse tulnud suur vahe, mil ma ei ole energiajooke tarbinud. Seda lihtsal põhjusel- minu meelest on enamus poes müüdavatel kohutav energiajoogi järelmaitse. Noh jah, nad ongi energiajoogid.. aga see järelmaitse… jube.

Nüüd toodi aga mulle hoopis uut masti jooki proovida. Ma isegi ei ütleks, et see on energiajook, sest tal ei ole üldse seda maitset. Kusjuures, ma polnudki poelettidel varem näinud neid jooke, seega olid nad minu jaoks kui uus nähtus. Üleüldiselt kuulsin ma nendest jookidest esmakordselt ning muidugi olin valmis neid proovima. 

Pudelid on mõnusad väikesed, mugavad igalepoole kaasa võtta. Soovitan hoida neid jooke külmkapis, sest jahedalt juua on väga värskendav. Selle külmkapi teema juures on minul see, et hambad on väga tundlikud. Nii ma paningi kohe joogid külmkappi ning järgmisel päeval juba otse võtsin sealt ning jõin, aga mu hammastele see head meelt ei teinud. Seega, kellel veel hambad tundlikumad on, siis ma soovitan mingi tunnike hoida külmkapist väljas, on täpselt sama värskendav, kuid natuke parem juua, kui täiesti külmana.. Või külmkapi temperatuuri soojemaks keerata, saab ka nii. 

Maitselt on ta pigem selline alkoholivaba šampanja. Ning eriti fäänsi on juua seda jooki pokaalist, teeb joomise eriti nauditavaks. Mu õele väga meeldis, mu mees krabas isegi terve posu töö juurde kaasa ning jagas töökaaslastele. Eks ta selline girly jook ole, aga miks mitte pakkuda igaleühele. 

Pussy energiajook sisaldab 100% looduslikke koostisosi, nende hulgas: valge viinamarjamahl, laimimahl, passionfruiti/granadilli ning Litši puuviljade maitset. Taimsete ekstraktidena: Guarana, Sarsapilla, Schizandra jne. Ja mis peamine, joogid EI SISALDA TAURIINI!

Ega ei oskagi midagi väga enam kirjutada. Kellele meeldivad energiajoogid ja just sellised, millel pole seda kohutavat energiajoogi järelmaitse, soovitan proovida. See on midagi uut ja huvitavat!

Lisaks kingiti mulle armas Pussy t-särk, millega eile käisime spetsiaalselt selle postituse jaoks pilte tegemas. Tulid väga hästi välja. 

Hetkeseisuga võib leida Pussy Natural Energy jooke CityAlko ja SuPerAlko poodidest. 

22 thoughts on “Pussy Natural Energy”

 1. Miks tähtis on, et tauriini ei sisalda? Tauriini on nt kõige rohkem just emapiimas ja samuti on organismile oluline (organism töötab ise stressi või kurnatuse korral). Wikist veel juurde: Tauriin osaleb sapphapete sünteesis, südamelöökide regulatsioonis, aju neuronite ja kesknärvisüsteemi tegevuses, membraanide stabiilsuse säilitamises ja nägemises. Ta on antioksüdant ja soodustab kahjulike ainete eemaldumist organismist.

 2. Ühe energiajoogiga saab inimene ligikaudu viis korda rohkem tauriini, kui ta saaks seda tavatoidust. Suurtes kogustes tauriini tarbimine võib põhjustada liikumismotoorika häireid, mis on tingitud tauriini mõjust kesknärvisüsteemile.

 3. Suurtes kogustes on energiajook nagunii kahjulik, aga see umbes sama võrdlus, et suures koguses alkohol mõjub ju samuti. See ületarbimine hakkab tõesti umbes 1 liitrist energiajoogist, mis ei ole kuidagi kasulik. Energiajoogiga on üldse see ju, et ega ta juurde ei anna, vaid sunnib keha kasutama olemasolevaid energiavarusid. Mis sellest, et looduslik siis päris janu peale tarbimiseks ikkagi vast parim idee pole.

  Aga see polnudki halvaga, lihtsalt mõtlesin, et miks see eraldi välja on toodud 🙂

  Seda konkreetsed polegi veel jõudnud proovida – aga puhtast huvist, palju seal suhkruid sees on?

 4. Aga mis selles imeliku on? Ma ei propageeri selle reklaamiga mitte midagi. Maailmas reklaamitakse pea kõike, kuidas energiajoogi reklaamimine nendest imelikum peaks olema? 😀

 5. Mõtlesin ka kohe, et ilmselgelt kade, et keegi sai midagi, mida sina veel saanud ei ole ja et blogimaastikul on uus täht, kes sulle ehk vaikselt kandadele asub? 😉

 6. Päriselt loen seda? Mallukas ilmselt saaks sada kasti, kui ainult tahaks. Asi ei ole üldse siin nendes jookides, muide. Ära pliis nimeta mind “blogimaastiku uueks täheks”. I dont like it 😉

 7. Ta pigem mõtles sellep seda,et keegi vabatahlikultt pani selga särgi kirjaga PUSSY 😀 nagu for real Jane?

 8. Jane miks sa käid ise omale anonüümselt kommentaare kirjutamas ja neile siis vastamas? 😀 Kas kedagi teist tõesti ei kommenteeri?

 9. Oled nõus reklaamiraha nimel ka alkoholi ja suitsu reklaamima? Vahet pole, kas tegu on kahjuliku või kasuliku tootega, kõik müügiks?
  Kui sa sellele teed reklaami, siis sa ju propageeridki juba.

 10. mis kuradi reklaamiraha? tee omale asjad selgeks ja siis tule soiguma 😀 kirjeldasin toodet läbi oma silmade,mitte ei ürita neid siin müüa 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga