***

Remondilainel

Mul oli eile ikka korralik kass peal. Õhtu lõpuks tihkusin looteasendis nutta lausa – väsimus, stress, muud erinevad probleemid… ja lisage sinna raseda emotsionaalsus. Ei ole kokku just kõige täiuslikum kompott. Aga nagu elul ikka kombeks – sätib ta kõik jama ühele päevale, et ikka korralikult annaks tunda. 😅

Selle paha tuju keskel mõtlesin eile hakata remonti tegema – minu jaoks nii mõnusalt teraapiline. Ma olen üksi tühjas ruumis, tegutsen, saan mõelda erinevatele asjadele, samal ajal midagi (loodetavasti) ilusa(maks) muuta. Mulle meeldib.

Kes tahab väga väikese eelarvega vannitoas ja wc-s remonti teha, tulge mind instagrami jälgima (@janeblogi). Näitan seal, kuidas ainult värvides võid omale meisterdada väga väga ilusa ja hubase ja VASTUPIDAVA vannitoa ning wc. Ja soodsalt!

Ma alustasin muidugi esialgu wc-ga. Oleks mul 7 kätt, siis ilmselt oleks vannitoas saanud ka samal ajal nokitseda, aga kahjuks nii ei ole. Veel. Äkki, kui kunagi koroona vastu ära vaktsineerin, kasvavad lisakäed. Mine sa tea.

Ok, nali.

Kui eile kruntimiseni jõudsin, meenus mulle, et ma olen rase ja noh, see kemikaalide hais… Andis õhtul tunda, sest paha hakkas. Ma siis tegin pausi. Krunt sai ka niikuinii otsa ja nüüd mõtleme, mis päeval ja kuidas jätkata. Peaks lapsed ka kodust selleks ajaks ära saatma. Ta kuivab ruttu, aga see hais… no pole kellelegi hea. Wc-s tahavad inimesed käia ka, krt, et ei saa uksi koguaeg kinni hoida.

Praeguseks ajaks on enamus haisust välja läinud ja nüüd teemegi väikese pausi. Geit võtab remondi üle ka – no igaksjuhuks hoian eemale, natuke ikka põen. Ja mul on see “mina teen-keegi teine ei näpi” mõtteviis, mis on vahepeal nagu needuseka, ma ütlen

Aga mulle mõnes mõttes meeldib ka see, et keegi teine teeb ära ja mina naudin töövilju. 😅

Wc-s ühe suurema seina tahan teha selliseks nagu mäkerdasin meil ühe diivanilaua:

Alguses mõtlesin kõik seinad wc-s selliseks teha, aga Geit arvas, et võibolla läheb liiga kirjuks silme ees ja tõesti, võib minna küll, aga päris valgeks ma ka kõike ei taha.. Mulle meenutaks see vist mingit ülisteriilset haiglaruumi.

Ostsin Bauhofist veel ühe taimekese, mille panen ka wc-sse sellise Pepcost ostetud lillepoti sisse. Just tahtsingi spetsiaalselt jalgadega lillepotti ja Pepcos oli ideaalne olemas. 🙂

Mingi plakati võiks ka seinale vaadata, wc poti taha kõrgemale tuleb riiul, sinna peale hoiukorv, mõned küünlad ja kunsttaim lahedas potis – need kõik asjad sain ka Pepcost. Mul on alati nii, et enne mul peas mingeid ideid pole – sisustusideed tekivad alles poes ringi vaadates. Kodus ma ei oleks ilmas tulnud selle peale, et wc-sse midagi mündirohelist sobitada, aga koha peal lõi pilt kohe silme ette ja mõtlesin, et ohoh, ideaalne!

Vannitoas kõige suurem muutus tuleb ilmselt see, et dushikabiin lendab välja ja asemele paneme vanni. Ma armastan vanni!

Aga enne wc – ma ei hakka siin kiirustama. Tahaks juba lõpptulemust näha. 🙂

4 thoughts on “Remondilainel”

  1. Vann on lihtsalt parim asi,kui korterit ostsime kolm aastat tagasi siis mu nõue oli et vann peab sees olema ja õnneks nii see ka läks . Aind kunagi oma majja tahaks ikka suuremat soetada ,et mõnusam oleks lebotada.

    1. Mhm, ma olen ka täielik vanniinimene. Lastest ei hakka rääkimagi, need suudavad dushialusest ka vanni valmis mõelda. 😅

  2. Unistan ka vannist, loodetavast veel selle aasta numbri sees saab mu unistus teoks, elagu remont 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga