***

Retsilt odavad hinnad

Mõnda aega tagasi avati Tallinnas üliodav lasteriiete pood Pepco. Meedias oli artikkel samuti, et pood inimestest jumala umbes, hinnad retsilt odavad ja asjad väga ilusad. Ma ei tea, kas siis oli ühes kohas see pood pealinnas või mõlemas, kus hetkel. Igatahes see kõnetas ka mind ja mõtlesin, et mingi aeg peab läbi hüppama ja vaatama, kas võtab tõesti nii ahhetama ja ohhetama. 😀

Me oleme paaril korral pealinna sattunud küll peale seda, aga pole väga viitsinud vaadata sinna. Kuna nüüd Hendrik ja Raimond lähevad esmaspäevast lasteaeda ja neil mõnda asja sinna ikka vaja, otsustasime šoppama minna.

Hinnad olid tõesti megad. Minu meelest oli valik suur eelkõige beebidele ja tüdrukutele. Ka meeste- ja naisteriideid leidus, kuid ma lähemalt vaatama ei hakanud, tahtsin vaid lastele asju.

Poisslaste valik oli minu arvates kesine, nagu ikka. Just 110-122 dressipükse otsisin nagu tiku ja tulega taga. Ühed olid sellised paksemad, mis õhku absoluutselt läbi ei lasknud. Teised olid liiga pikad. Kolmandad sellist värvi, mis mulle väga ei meeldinud, aga just need ma võtsingi, sest dressipükse on neil vaja ja need olid ainsad, mille suurus sobis kuttidele. 3.99€/paar.

Kuigi neil t-särke ja pikkade varrukatega pluusesid oli küllaga, siis ei saanud ka neid võtmata jätta, sest hinnad olid tõesti ilusad, 1,99€-2.49€/tk nende hulgas, mis poistele meeldis. T-särkide valik 110-122 suuruses oli samuti põhimõtteliselt null, ühe leidsin. Suuremad suurused olid olemas. Ega ma ei imesta ka, kui hinnad ikka nii head, siis paraku need suurused lähevadki kiiresti.

Kvaliteedi osas ma ei julge midagi väita. Seal riidepuul juba rippus mõni särk, millel augud sees, seega ma ei oska rohkem kommenteerida. Ma olen ostnud lastele riideid suurematest toidupoodidest, Takko Fashionist, päris lasteriiete poest, kus ei ole hinnad väga soodsad ja ka kaltsukast ning kõik lagunevad täpselt kasutamise järgi. Kui Raimond ikka käib koguaeg käpuli, siis vahet pole, kas tal on 30€ või 3€ dressipüksid jalas, need lähevad lõpuks ikka katki ja ma ei näe pointi osta lasteaeda megakalleid riideid, millega nad seal roomavad-plätserdavad-sodivad igasuguste värvidega-ja teevad misiganes, vahet pole, kas mul on selleks raha või ei.

Mänguasju oli palju. Lapsed valisid endale ühtteist. Joogipudelid võtsid endale, lasteaias soojal ajal õues olles on hea sealt vajadusel juua.

Kodukaupa oli samuti ja ma ei hakanud isegi sinna riiulite vahele vaatama, sest ma kaotan alati pea, kui kodukaubad on megasoodsa hinnaga. 😀

Meil avatakse see pood ka siin lähedal, Rakveres, 13. september, seega ma lähen ilmselt uuesti sinna vaatama. Küll ilma lasteta, sest nad lähevad järgmine nädalavahetus mu vanemate juurde.

5 thoughts on “Retsilt odavad hinnad”

  1. Lõpuks ma sain teada, millal see Rakveres avatakse, ma niiii oootan seda juba, igaltpoolt olen infot otsinud, käisin isegi kohapeal aga uksel oli lihtsalt silt, et peagi avatakse. Aitähhhh!😀 13ndal olen kindlalt kohal just nimelt kodukaupade riiulite vahel!!😀

  2. Ära parem vaata ja kodukaupasi 😀😀😀. Klaasid 33senti tükk. Dekoratiivpadjad 4,99 😀. Jnejne. 😀

  3. Täiesti mõtetu pood, mul õde tõi beebile sealt asju ja pärast esimest pesu topilised ja luitunud (pesin vastavalt juhendile). Pigem eelistab Bredenit ja Popi või siis tellin georgest, kus hinna ja kvaliteedi suhe paigas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga