Retsilt odavad hinnad

Mõnda aega tagasi avati Tallinnas üliodav lasteriiete pood Pepco. Meedias oli artikkel samuti, et pood inimestest jumala umbes, hinnad retsilt odavad ja asjad väga ilusad. Ma ei tea, kas siis oli ühes kohas see pood pealinnas või mõlemas, kus hetkel. Igatahes see kõnetas ka mind ja mõtlesin, et mingi aeg peab läbi hüppama ja vaatama, kas võtab tõesti nii ahhetama ja ohhetama. 😀

Me oleme paaril korral pealinna sattunud küll peale seda, aga pole väga viitsinud vaadata sinna. Kuna nüüd Hendrik ja Raimond lähevad esmaspäevast lasteaeda ja neil mõnda asja sinna ikka vaja, otsustasime šoppama minna.

Hinnad olid tõesti megad. Minu meelest oli valik suur eelkõige beebidele ja tüdrukutele. Ka meeste- ja naisteriideid leidus, kuid ma lähemalt vaatama ei hakanud, tahtsin vaid lastele asju.

Poisslaste valik oli minu arvates kesine, nagu ikka. Just 110-122 dressipükse otsisin nagu tiku ja tulega taga. Ühed olid sellised paksemad, mis õhku absoluutselt läbi ei lasknud. Teised olid liiga pikad. Kolmandad sellist värvi, mis mulle väga ei meeldinud, aga just need ma võtsingi, sest dressipükse on neil vaja ja need olid ainsad, mille suurus sobis kuttidele. 3.99€/paar.

Kuigi neil t-särke ja pikkade varrukatega pluusesid oli küllaga, siis ei saanud ka neid võtmata jätta, sest hinnad olid tõesti ilusad, 1,99€-2.49€/tk nende hulgas, mis poistele meeldis. T-särkide valik 110-122 suuruses oli samuti põhimõtteliselt null, ühe leidsin. Suuremad suurused olid olemas. Ega ma ei imesta ka, kui hinnad ikka nii head, siis paraku need suurused lähevadki kiiresti.

Kvaliteedi osas ma ei julge midagi väita. Seal riidepuul juba rippus mõni särk, millel augud sees, seega ma ei oska rohkem kommenteerida. Ma olen ostnud lastele riideid suurematest toidupoodidest, Takko Fashionist, päris lasteriiete poest, kus ei ole hinnad väga soodsad ja ka kaltsukast ning kõik lagunevad täpselt kasutamise järgi. Kui Raimond ikka käib koguaeg käpuli, siis vahet pole, kas tal on 30€ või 3€ dressipüksid jalas, need lähevad lõpuks ikka katki ja ma ei näe pointi osta lasteaeda megakalleid riideid, millega nad seal roomavad-plätserdavad-sodivad igasuguste värvidega-ja teevad misiganes, vahet pole, kas mul on selleks raha või ei.

Mänguasju oli palju. Lapsed valisid endale ühtteist. Joogipudelid võtsid endale, lasteaias soojal ajal õues olles on hea sealt vajadusel juua.

Kodukaupa oli samuti ja ma ei hakanud isegi sinna riiulite vahele vaatama, sest ma kaotan alati pea, kui kodukaubad on megasoodsa hinnaga. 😀

Meil avatakse see pood ka siin lähedal, Rakveres, 13. september, seega ma lähen ilmselt uuesti sinna vaatama. Küll ilma lasteta, sest nad lähevad järgmine nädalavahetus mu vanemate juurde.

Kommentaarid

  1. H says:

    Lõpuks ma sain teada, millal see Rakveres avatakse, ma niiii oootan seda juba, igaltpoolt olen infot otsinud, käisin isegi kohapeal aga uksel oli lihtsalt silt, et peagi avatakse. Aitähhhh!? 13ndal olen kindlalt kohal just nimelt kodukaupade riiulite vahel!!?

  2. Kerli says:

    Ära parem vaata ja kodukaupasi ???. Klaasid 33senti tükk. Dekoratiivpadjad 4,99 ?. Jnejne. ?

  3. A says:

    Täiesti mõtetu pood, mul õde tõi beebile sealt asju ja pärast esimest pesu topilised ja luitunud (pesin vastavalt juhendile). Pigem eelistab Bredenit ja Popi või siis tellin georgest, kus hinna ja kvaliteedi suhe paigas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]