Määratlemata

riidepost

Mul on peaaegu, et valmis postitus, miks ma nüüd pikemalt kirjutanud ei ole, aga kuna uusi riideid on juba kogunenud, otsustasin teha ühe riidepostituse, et see teema jalust ära saada, sest kirjutada on mul veel tervest maast ja ilmast, mis vahepeal juhtunud on.

See pluus (LINK) on päris normaalne. Ma alguses valisin M suuruse, aga kuna see oli otsas ja pluus väga meeldis, võtsin L suuruse. Mis seal ikka, lotendab nagu kukelott, aga vähemalt peidab pekid ära. 

Järgmisena siis rahakott (LINK) või peokott või misiganes. Päris rahakotina ta seal tootefotol ei esine. 


Sinine kleit (LINK). Mulle lühike ja natuke suur. 

See sinine kleit (LINK) mulle meeldib täiega. Plaanisin sellega isegi Eesti blogiauhindadele minna. Pildil on ta mul natuke ebamugavalt seljas, lasin kiirelt pidid ära teha, sest ilmselt kodus ma oleks nende pildistamisega aina venitanud. 


Järgmise topi kohta mul ei olegi midagi tarka öelda. Seljas olles oli naba paljas ja mulle sellised pluusid ei meeldi. (LINK)


See valge pitsiline pluuskleit (LINK) peaks siis tootekirjelduse järgi olema kleit. Kui ma selle kätte sain, oli mul, et wtf 😀 See oli mulle nabani. Seega, kui ma siiani arvasin, et Sheinist laste riideid ei saa, siis saab küll.. vähemalt pisikestele tüdrukutele midagi, sest kui ma paneks selle ühele pisikesele tüdrukule selga, peale mingi roosa pihavöö, oleks lõpptulemus väga armas. Samas, on ta läbipaistev, et alla peaks siiski miskit valget sebima.


Ja lõpuks üks nunnu kampsik (LINK). 

3 thoughts on “riidepost”

 1. Kas sa oleks juukseid natuke tumedamaks värvinud? No igatahes sobib sulle rohkem kui blond. Vähemalt minu arvamus. Oluline on muidugi see, mida ise arvad 🙂

 2. Värvisin natuke tumedamaks jah. Tegin sellise otsuse, sest ma oleks pidanud oma juukseid väga palju veel blondeerima, et ilusaks blondiks saada, seega mu juustest ei oleks midagi alles jäänud, niigi väga lühikeseks lastud lõigata kogu selle protsessi pärast. Seejärel mõtlesingi, et kõige tumedam ei ole väga ilus, et võiks midagi vahepealset olla 😉 Olen hetkel väga rahul ning alustasin juuste ravimisega 😉

 3. open porn

  https://thepornarea.com/videos/896631/lucky-mark-mark-s-first-school-fantasy/
  https://thepornarea.com/videos/645376/good-head-on-bbc-that-left-a-puddle-then-pounding-backshots-on-pawg/
  https://thepornarea.com/videos/600864/horny-femorg-coed-fingers-her-pussy-to-a-real-contracting-orgasm/
  https://thepornarea.com/videos/646891/4-5-star-all-inclusive-honeymoon-suite-tanned-blonde-wife-sucks-and-fucks/
  https://thepornarea.com/videos/883224/wonder-woman-fucking-supergirl-with-a-strapon-dc-comics-hentai/

  Polite My Fancy Porn
  As it turns out, latest times have got nothing on the past. Obscenity existed long before video or monotonous photography, and various researchers suppose evolvement predisposed humans for visual arousal (It’s a lot easier to pass on your genes if the show of other in the buff humans turns you on, after all). Whichever way you slice it, the diversity of licentious materials throughout narration suggests that human beings keep often been interested in images of sex. Lots and lots of sex.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga