Määratlemata

riidepost

Mul on peaaegu, et valmis postitus, miks ma nüüd pikemalt kirjutanud ei ole, aga kuna uusi riideid on juba kogunenud, otsustasin teha ühe riidepostituse, et see teema jalust ära saada, sest kirjutada on mul veel tervest maast ja ilmast, mis vahepeal juhtunud on.

See pluus (LINK) on päris normaalne. Ma alguses valisin M suuruse, aga kuna see oli otsas ja pluus väga meeldis, võtsin L suuruse. Mis seal ikka, lotendab nagu kukelott, aga vähemalt peidab pekid ära. 

Järgmisena siis rahakott (LINK) või peokott või misiganes. Päris rahakotina ta seal tootefotol ei esine. 


Sinine kleit (LINK). Mulle lühike ja natuke suur. 

See sinine kleit (LINK) mulle meeldib täiega. Plaanisin sellega isegi Eesti blogiauhindadele minna. Pildil on ta mul natuke ebamugavalt seljas, lasin kiirelt pidid ära teha, sest ilmselt kodus ma oleks nende pildistamisega aina venitanud. 


Järgmise topi kohta mul ei olegi midagi tarka öelda. Seljas olles oli naba paljas ja mulle sellised pluusid ei meeldi. (LINK)


See valge pitsiline pluuskleit (LINK) peaks siis tootekirjelduse järgi olema kleit. Kui ma selle kätte sain, oli mul, et wtf 😀 See oli mulle nabani. Seega, kui ma siiani arvasin, et Sheinist laste riideid ei saa, siis saab küll.. vähemalt pisikestele tüdrukutele midagi, sest kui ma paneks selle ühele pisikesele tüdrukule selga, peale mingi roosa pihavöö, oleks lõpptulemus väga armas. Samas, on ta läbipaistev, et alla peaks siiski miskit valget sebima.


Ja lõpuks üks nunnu kampsik (LINK). 

2 thoughts on “riidepost”

  1. Kas sa oleks juukseid natuke tumedamaks värvinud? No igatahes sobib sulle rohkem kui blond. Vähemalt minu arvamus. Oluline on muidugi see, mida ise arvad 🙂

  2. Värvisin natuke tumedamaks jah. Tegin sellise otsuse, sest ma oleks pidanud oma juukseid väga palju veel blondeerima, et ilusaks blondiks saada, seega mu juustest ei oleks midagi alles jäänud, niigi väga lühikeseks lastud lõigata kogu selle protsessi pärast. Seejärel mõtlesingi, et kõige tumedam ei ole väga ilus, et võiks midagi vahepealset olla 😉 Olen hetkel väga rahul ning alustasin juuste ravimisega 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga