Määratlemata

Rocca al Mare hotell

Kui see suur esimene lumi maha tuli ja juba ära sulama ka hakkas, mõtlesime härraga, et tahaks midagi koos teha. Me käime väga väga harva kuskil spaas või hotellis. Esimest korda puhkasime kahekesi Pärnus Villa Wessetis, mille paketi ma läbi Hotelliveebi võitsin. Teisel korral käisime Lavendel Spas, Viimsis. Ja siis mõtlesime, et võiks kuhugi hotelli veel minna, kus on ka spaa olemas. 
Kolasime natuke Hotelliveebis ringi ja leidsime ühe megahea pakkumise. Tundus isegi liiga hea sellise hinna kohta. Üks öö Rocca al Mare hotellis, laia voodiga ja merevaatega tuba, saabumisel ootab külalisi puuviljavaagen, vahuvein ja toakaunistus. Hinna sees oli veel spaa kasutamine ja rikkalik hommikusöök. 
Ma olin ikka nii õhinal, kui hotelli jõudsime, lahkusin sealt aga megapettunult. Saabumisel ei oodanud meid toas ei vahuvein ega puuviljavaagen või toakaunistus. Hiljem selgus, et pidime ise aja kirja panema, millal me neid soovime saada. Ok, see selleks. Kuna Hotelliveebis selle sama paketi all oli negatiivseid kogemusi rohkem kui positiivseid, otsustasime, et proovime ise järele. Mina veel naersin, et mõni inimene kirjutas naeruväärselt halva kommentaari, kuidas saab paketist puudu olla mõned asjad, kui need on kliendile lubatud?
Küsimust tekitas siiski see toakaunistus, mida polnud. Sättisime end toas sisse, pikutasime natuke ja mõtlesime, et läheme Rocca al Mare kaubanduskeskusesse. Hotell asub keskuse taga põhimõtteliselt. Enne veel andsime teada, mis kell soovime toakaunistust, puuviljavaagnat ja vahuveini tuppa, et need saabumisel meid ootaks. 
Kaubanduskeskuses käisime söömas, nautisime imemaitsvaid jäätisekokteile ja kui olime end täis söönud ja joonud, mõtlesime, et läheme hotelli tagasi. Kell oli ka juba palju. Toas ootasidki meid vaagen ja vein. Toakaunistust polnud mitte kuskil. Puuviljad ja vein oli ukse vahelt lihtsalt sisse lükatud. Jäi küll selline mulje, sest need olid kohe uksest sisse astudes jalatsikapi peal. 
Kuna ma olen natuke jonnakas inimene ja soovin siiski saada kindlasti seda, mis mulle meie makstud hinna eest lubatud oli, helistasime alla administratsiooni ja küsisime toakaunistuse kohta. Arvake ära, mis sealt vastati? “Need kaks väikest kommi teie toas on üks osa toakaunistusest, teine osa niikuinii midagi erilist pole.” Ok, hästi! 
Merevaadet ka ei olnud sealt teise korruse aknast. Meri mulle meeldib. Seda ma aga ei näinud. Selle üle viriseda ka ei viitsinud. Mis ma ikka seal aknal passin ja vahin. 
Me veekeskust ei viitsinud ausalt öeldes külastadagi. Seega ei oska ma seda osa paketist hinnata.
Tuba oli soe ja mugav. Magada saime hästi, sest kogu olemine hotellis oli hästi rahulik. Hommikusöögist lootsin ma rohkemat. Ma arvasin, et meid ootab RIKKALIK hommikusöök. Tegelikult oli valik väga kesine. Võrreldes Villa Wesseti või Lavendel Spaga, siis jäi see küll alla igasugust arvestust. Nendes kahes esimeses oleks võinud lausa uppuda erinevate hommikusöökide sisse. Oh god!
Kuna see hotell mulle mingisugust positiivset kogemust (ok, voodi oli pehme ja tuba ilus!) ei jätnud, sõime enda hommikusöögid ja tulime tulema. 

Kokkuvõttes hindaksin seda hotelli järgnevalt: tuba 5/5, teenindus 3/5, hommikusöök 1/5. Hotell iseenesest oli väga ilus, nii seest kui väljast. Teenindajaga suhtlemine oli pisut raskendatud, sest eesti keel polnud tema emakeel, aga plusspunktid annaksin selle eest, et ta siiski sai sellega hakkama. Andis endast kõik. 🙂 

3 thoughts on “Rocca al Mare hotell”

  1. Villa Wesseti hommikusöök on tõsiselt hea! Tundub küll, et ruum on pisike ja süüa pole, aga kui head toidud – kus mujal pakutakse hommikuti erinevaid salateid? Ja hommikusöögi lauas on valikus ka valge vein ning shampus. Kõht läks lausa tühjaks selle peale…

  2. See foto on sügisel tehtud. Ilmselgelt peaks mul hetkel siis olema suurem kõht. Ma olen lisanud endast pilte alles hiljaaegu instasse @almersjane. Eks otsusta ise. Tegelikult olen ma lihtsalt paks, kui aus olla 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga