Määratlemata

Romwe.com

Ma sain tagasi võimaluse kasutada sülearvutit. Või tähendab internetti läpakas. Esimese asjana viskaksin ma letti hiina postituse, sest sületäis riideid sain ma juba oktoobri lõpus-novembri alguses ja võite isegi arvata, kuidas romwe mu virtuaalset postkasti ust kraabib. 

See pluus (link!) on muidu hästi ilus, just oma värvide poolest, aga käsi üles tõsta ei saa, siis on kõht kuni rindadeni paljas. 
Latekspüksid, retuusid, nahkpüksid või kuidasiganes meeldib sul neid nimetada (link!) on tegelikult väga mugavad. Eelkõige sellepärast, et nad on täiesti ümber ja hoiavad kõik üleliigse koos. Lisaks veel kõrge pihaga ja sangad on nagu võluväel pühitud. Ma alguses pelgasin nendega ringi käia, sest Raplas vaadati mind nagu teiselt planeedilt tulnud olendit, aga siin Tallinnas kõigil nii savi, mida keegi kannab, lase kasvõi palja persega ringi, keegi ei vaata imelikult. V.a need saripildistajad, kes on elukutselised postitajad Märgatud Tallinnas lehel.
Üleni leiad pükstest pildi esimese toote alt. 
Ning sellel korral lõpetan ma ühe tavalise t-särgiga (link!), millega oli omajagu jama. Nimelt oli neil esimesel korral link ja pildid, kust võis aru saada, et ühes pakis on mõlemad särgid- queen ja king. Ma veel küsisin ka, et kas on nii. Tuli jaatav vastus. Kätte saades oli aga pakkis ainult üks särk ja vastati, et nad valivadki suvaliselt ühe nendest kahest ja panevad teele. Nüüd on link ka ära muudetud. Ja “king” kirjaga särk läks vaevu mullegi selga, rääkimata siis härrast. 😀 Ma hakkasin kasutama seda trennisärgina, sobib küll. 

5 thoughts on “Romwe.com”

  1. Soovitan sul talvejalanõud endale soetada muidu oled varsti jälle haige ja tavalise rapsiõli asemel oliiviõli kasutama hakata, olen neid asju su piltidelt tähele pannud. Lihtsalt sydamilik soovitus 🙂
    Ilusat päeva!

  2. Aitäh soovituse eest! Kasutan viinamarjaseemne õli ja kreeka pähkli oma, mitte rapsiõli. Jah, pudel on kodus olemas, aga ei leia kasutust. Ja kui sa oled mu piltidega kursis, siis kindlasti tead ka seda, et mul on talvesaapad olemas juba, kõndimas ja jooksmas käin tossudega. Sullegi. 🙂

  3. Sa vist tahtsid teist postitust kommenteerida, aga kookosrasv täiesti olemas, aga ei kasuta. Kardan, et jätab näiteks soolasele toidule magusa meki juurde.

  4. Kookosrasva saab osta ka rafineeritud kujul, sellel on maitse ära võetud. Kasutan ise igapäevaselt toiduvalmistamisel ja pole mingit maitset juures! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga