Määratlemata

Romwe.com

Riidekapp täitub kiiremini, kui arvatagi oskasin. Viimasel ajal pole mul üldse jaksu neid riideid ja muid kulinaid üles pildistada ning siia lisada, aga work must be done!

Mul oli vahepeal Romwega kentsakas kogemus. Nad saatsid mulle septembris nii riideid kui ka ehteid. Kui ma tegin esimese postituse valmis (link!), kuhu lisasin ka saadud ehted, siis Romwe tiim otsustas, et neile nii ei sobi. Nad kirjutasid mulle, et ehted peaksid ikka minu küljes olema, niimoodi uued pildid tegema ja siis vorpima valmis täiesti uue postituse. Mina vastasin neile, et ma ei tee uut postitust vaid lisan lihtsalt pilte juurde vanasse. Pildid tehtud ja juurde lisatud. Saatsin neile lingi ning siis selgus, et neile ei sobi. Nad kirjutasid mulle, et ehted võiksid olla sobitatud minu enda riietega, mitte nendega, mis ma koos ehetega sain. Põhimõtteliselt tahtsid nad, et teeksin jälle uued pildid ja sellel korral kindlasti ka uue postituse. Mina muidugi keeldusin ja vastasin neile, et kui nad mulle järgmisel korral ehteid saadavad, siis paneksid oma nõudmised KOHE kirja, mitte ei hakkaks esitama neid hiljem, kui mul postitus juba valmis on, sest ma ei ole kellegi jooksupoiss ja kuigi mul on aega nii et tapab, siis lisasin ma, et mul ei ole lõputult aega, et nende pärast siia-sinna joosta ja asju üha uuesti teha. 

Õnneks on nad üsna mõistvad, sest tänaseni on mul hulk asju teile näitamata ja nad ei taogi mulle virtuaalselt jalaga tagumenti, et millal ma juba ükskord need asjad tehtud saan. 
Eelmisel korral näitasin ma teile kleite ja ehteid ehk asju, mis mulle väga meeldisid. Lubasin järgmiseks näidata asju, mis nii väga lemmikud ei olnud ja nüüd on need siin. 

Komplekt (link!). No ma ei tea, mida ma lootsin. Vist seda nagu enamus tellijad, et naise keha saab koos riietusega kaasa. Okok, nali. Ma olen pisut seda sorti inimene, kes mõtleb, et varuks juba kappi ära, kui kunagi peenikeseks saan, siis sobib ju ideaalselt, aga kui see kapis seisab, siis tahaks selle ribadeks tõmmata, sest ma ju pole tegelt peenike. 😀 Kui ära triikida, siis on väga armas komplektike. 
Selle topikesega (link!) on samad lood, mis eelmise komplektiga. Muidu ilus, aga oleks aeg unenäost üles ärgata. 
Need lühikesed püksid (link!) on muidu väga khuulid. Veel natu-natu ja need lähevad ülevalt kinni, seega järgmiseks suveks on mul ideaalsed lühkad olemas. 
Valge kleidike (link!), lühike veidike. SheIn lehelt ma juba selle sain, seega ei hakanud ekstra uusi pilte tegema. Ei, ma ei võtnud endale kaks samasugust kleiti. Üks läks tuttavale. Endiselt meeldib ja endiselt on väga ilus. Olen rahul.
See ilus punane, õhuline ja high-low stiilis pluus (link!) jäi mulle kitsaks. Minu jaoks oli seal liiga avar dekoltee (khmkhm, mul on küll pesulaud, aga siiski liiga avar.. dekoltee siis). Eest oli ka kuidagi liiga lühike. 
No see pluus (link!) jättis mulle mulje, nagu keegi oleks võtnud mustast siidist padjapüüri, lahti lõiganud ja kuidagi kiiruga ainult ääred kokku õmmelnud, et sellest pidulik pluus teha. Kiiremas korras. Sellega seoses meenub, et üks päev sorteerisin riideid, see pluus oli pahupidi ja ma mõtlesin, miks padjapüür mu kappi on pantud. Esimene riideese, mille kohta võin ma öelda, et sain Romwest täieliku nartsu. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga