Määratlemata

Romwe.com

Ma sain sellel korral Romwe lehelt nii palju asju, et ma ei jõua neid kõiki mahutada ühte sissekandesse. Sellel korral näitan ma saagist enda lemmikuid, järgmisel korral jagan teiega asju, mis nii väga lemmikuteks ei osutunud. 

Ma ei ole väga ehetesõber, aga sellel korral andis Romwe mulle võimaluse lisaks riietele ka ehteid valida, seega valisin endale kõige meelepärasemad- kõrvarõngad (link!), mis sobivad ideaalselt samalt lehelt saadud sinise maksikleidiga, käevõru (link!), mille ma olen jõudnud juba ära kaotada, teine käevõru (link!)
Selle punase kleidi (link!) võtsin ma samalt lehelt umbes aasta tagasi ning see oli mulle täiesti ümber. Nüüd valisin sama suuruse ja guess what? see on mulle lai ning ma pean seda pisut enda keha järgi kohendama. 
Must kleit (link!). Tugevast materjalist, hoiab ilusti ja on seljas mugav. Ei ole liiga lühike ega pikk. 
Selle sinise maksikleidi (link!) plaanisin ma esialgu lõpetamiseks valida, kuid nüüd on mul juba teised valikud ja viimane ootab rõõmsalt kapis õiget hetke. 
Lihtsalt olemiseks kleit (link!). Ega see väga mu lemmikuks ei osutunud, aga mahtus rohkem selga, kui need, mis nii väga mokkamööda polnud. Selline samuti niisama olemise tuunika/kleit, mille ma plaanin pluusiks teha.

4 thoughts on “Romwe.com”

  1. Minu arvates on su punane juuksevärv lihtsalt lummav. Üli-üli ilus. Aga kuna ma olen ka väga suur ilusate ja korrastatud kulmude austaja, siis ma ütlen päris ausalt ära – su kulmud on praegu täitsa valet värvi. Enne sobisid nad su tumeda värviga, nüüd aga peaksid ilmselt paar tooni heledamaks minema ja natukene pehmemaks tegema. Nii raamiks nad su nägu natukene paremini, kui praegused karmid jooned. 🙂

  2. Kõigepealt- aitäh! Mulle meeldib ka punane juuksevärv ääretult palju. Isegi rohkem kui tumepruun või must. Kulmude osas ma pean katsetama, võibolla tõesti on sul õigus. Aitäh nõuande eest!

  3. Ma olen samal arvamusel nagu eelmine kommenteerija. Punane on ilus, aga mustad kulmud ei sobi kohe yldseeee mitte:( kasuta nt tumepruuni kulmupliiatsit ja see punane sobib sulle isegi paremini😃

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga