Määratlemata

Romwe.com

Ma kiidaks hiina tarnet, sest viimasel ajal on pakid väga kiirelt kohale jõudnud. Eelmine romwe või shein pakk tuli 3 päevaga, nüüd tulid nii shein kui ka romwe pakk 3 päevaga, dresslinki pakk tuli 8 päevaga. Praegu aga ma näitan teile ainult ühe paki sisu, sest sellel käisin ma eile juba järgi ja täna võtsin endale selle aja neid pildistada. Homme juba dresslink ja shein.

Paki sisuga jäin ma üsna rahule. Võib öelda. Esimeseks näitan teile jumpsuiti (LINK). Muidu on väga mugav ja ilus, aga ma ei mõista, miks nad peavad alt nii laiad olema? 😀 Aga ma ei virise selle üle- õmblen kitsamaks. Nats kukekad on, aga mulle mõndade riiete puhul meeldib, kui nad pisut kukekad on. Püksid siis ikka ja selline jumpsuit. Materjal on selline hingav ja pehme. Hoiab kenasti ümber keha ja kindel tunne on.
Õhuline pluus (LINK). Omg, mulle ühest küljest nii meeldivad sellised õhulised ja lohvakad pluusid, teisest küljest on lemmikuteks kujunenud pikemad ja ümber pluusid. Aga ma jäin sellega väga rahule. Mulle hakkab tunduma, et selline roosa toon sobib mulle hästi.

4 thoughts on “Romwe.com”

  1. Sa oled esimesel roosa pluusiga pildil väga väga kaunis! pidin mainima 🙂 Ning see toon sobib sulle väga hästi küll jah. Mis huulepulka sa sellel pidlil kannad, huvi pärast? See matchib ka pluusiga hästi. PS kassiga pilt on ka väga hea, ta jalad nii vahvas asedis 😀

  2. Hehe, koivad sirgu 😀 Hea sirutaja ta sul ikka! Ja tänks lingi eest, kohe vaatan. Roosa pluusi vastu tellimise vastu tekkis ka huvi 😀 Kas sa tellisid selle M suuruse v suurema? Olen su postitustest tähele pannud, et neid hiina suurusi ei või iial teada eksole ja parem vist suurem tellida, kui muidu olen S?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga