Määratlemata

Romwe.com

Kuu aega! Kuu aega ootasin oma pakki pikisilmi ja nüüd on ta lõpuks kohal. Eile saabus sms telefonile, et pakk on Omniva postkontoris ja võin sellele järgi minna. Kui kesklinnas käidud, suundusingi kohe postkontorisse, sest tahtsin nii väga näha, kas paki sisu on minu ootustele vastav. Ma olen kord selline realist, et ma küll näen tootefotot, aga kunagi ei või teada, kas sa saad täpselt üks ühele toote või mingi muu hiina käkerdise, sest mul on selline olukord olnud, kus toode polnud absoluutselt selline nagu ta tootefotol oli. 

Jõudsin postkontorisse, ootasin oma järjekorranumbrit ja kui see käes oli, teatas teenindaja, et ei leia minu pakki üles. Ometi suur pakk, aga vot tema ei leia. Palusid mu telefoni numbrit ja lubasid lähipäevil helistada, kui paki leiavad. Ma olin natuke kurb ja vihane, sest ma tegelikult üritan Omniva teenuseid vältida. Nii palju, kui see võimalik on, sest Romwe ja Shein pakid tulevad kõik Omniva postkontorisse. Ja Dressgal, Dresslink, Sammydress ja.. oh juudas, ehk siis kõik pakid, mis ma välismaalt saan. 😀  Aga nii palju, kui mul on Omnivaga kokkupuudet olnud, on enamus kogemused olnud negatiivsed. Ma mäletan, et mingi aeg Omniva isegi kirjutas mulle ja küsis, kuidas ma olen nende teenusega rahule jäänud ja kas on veel probleeme olnud. 

Aga nii kui ma postkontorist koju jõudsin, helistati mulle ja öeldi, et pakk leiti üles. Mina, kellel kannatus puudub selliste pakikeste osas, ruttasin tagasi ja sain rahus südamega õhtul magama minna. Teenindaja vabandas ja soovis ilusat õhtut. See oli väga armas! 

Mis ma siin vatran, ehk jõuaks ka paki sisuni. Päev saab muidu enne läbi. 😀 Üldiselt jäin ma rahule. Ma olen aru saanud, et kõik asjad, mis on mulle suured, saan ma lihtsal viisil parajaks õmmelda ja kõik, mis on väikesed? No siiani mul on üsna õnneks läinud ja väikeseid asju on tulnud minimaalselt. 

Leopardimustriline kleit (LINK). Ma juba tootefotot vaadates aimasin, et ma ei hakka seda eales kleidina kandma. Ei ole kunagi meeldinud kanda minisid, kus kannid välguvad. Ja eriti nüüd, kus ma olen kahe lapse ema. Mitte, et kahe lapse ema ei tohiks mini kanda, aga mulle ei meeldi. Aga pluusina? Miks mitte. Mulle meeldib. 
Pluus (LINK). Ma alguses kartsin, et ta jääb mulle lühikeseks ja üldse väikeseks, kuid ta on mulle hoopis lai. Tekitab vaatepildi, nagu mu keha oleks puupakk- keskkohta pole ollagi. 😀 Aga mis lai, selle saab kitsamaks õmmelda. Pole probleemi. Muidu on mõnus pluus. 
Peplumpluus (LINK). I am in love! Ma ei tea, mitu korda ma seda öelnud juba siin blogis olen. Ilmselt olen ma armastust täis ja armun ilusatesse asjadesse väga väga kiiresti. Kuigi ka see pluus on mulle lai- keha osast, kui ka varrukatest, aga jällegi- mis lai, selle saab kitsamaks õmmelda. Muidu on hästi viisaka ja ilusa olemisega, kuigi mulle see must pits seal all ei meeldi. Ehk eemaldan selle, eks näha ole.

9 thoughts on “Romwe.com”

  1. Hiinakatest leiab väga ilusaid riideid ja sina valid alati need kõige maitsetumad!!! Mis asi see esimene minikleit või pluus on? Ilge ju lihtsalt

  2. Jaa, see peplum on no nii ilus. Just vaatasin ka, et sold out 😀 Aga äkki on shein.com lehel olemas. Nendel kahel lehel pm samad tooted müügil 😉

  3. Ah mul ei ole ju midagi välgutada- pee puudub ja puhta pesulaud, nagu inimesed armastavad öelda 😀 Aga jah, miks mitte.. Samas, eks see oleneb sellest ka, kas inimesele meeldib end näidata või ei. Ma olen pigem selline inimene, et olgu ma oma kehaga nii rahul kui tahes, ma ikka eelistan end võimalikult palju katta- no nende riidepostituste puhul see vist ei kehti, aga päris paljaks ma end siin blogis ei võta eales 😀

  4. Loomulikult igal pool plegi sobilik vàlgutada. Aga kui tahad end seksikamat tunda ja sul on mida nàidata siis minu arust kyll tàiesti normaalne. Ma ei mòtle muidugi et tiss puhta paljas olema peaks:D mòistlikuse piires on see kena! Nii et naised kasutage oma keha mis teile antud on.

    Veel rohkem pàikest siia ilusasse pàikselisse pàeva armsad inimesed!:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga