Määratlemata

Romwe.com

Eelmistel jõuludel jõudis pakk hiinast minuni mingi kahe kuuga äkki? Jep. Sellel korral vedas rohkem ja läks ainult 10 päeva. Võib öelda, et jäin sisuga üsna rahule. Eks igal korral ole midagi, mille kallal nokkida ja vinguda saaks või miski, mis ei istu päris sinu maitse järgi. 
Ma tean, et lubasin eelmises postituses alles uuel aastal teha outfiti teemalise sissekande, aga kuna riided jõudsid loodetust varem kohale ning võibolla järgmisel aastal Romwega koostöö enam ei jätku, teen seda praegu. Miks ei jätku? Nende suhtumine läheb aina veidramaks ja nõuavad liiga palju. Viimases kirjas ütlesid nad, et neile ei sobi, et ennast ise pildistan ja oleks hea, kui eraldi fotograafi juurde läheksin. Ei, asi ei ole piltide kvaliteedis. Nemad muidugi seda kinni ei maksaks ja mina saatsin nad kuu peale. Ütlesin, et kui ei soovi koostööd jätkata, siis noh jah.. mul suva. Mina olen ja jään pakkuma neile seda, mis ma olen siiani pakkunud. Selle peale vastasid nad, et ok jätkame koostööd ja neile ikka sobib, kui end ise pildistan. See olla lihtsalt üks mõte olnud. 
Ühtlasti tekkis mu peas küsimus, kas keegi on üldse Romwe.com lehelt midagi tellinud kunagi? Minult on küll küsitud, kuidas tellida jne, aga ma ei tea reaalselt ühtegi tuttavat, kes oleks sealt lehelt midagi ostnud. Anyone?

See kampsik (link!) on üsna armas ja värvuselt ta väga meeldib mulle. Küll aga on käised kole lühikesed ja üldpikkuselt võiks ta pikem olla. Unisuurus asjadega ongi igal korral parajalt mõistatamist, kas läheb selga või ei. Vahet siis pole, et mõõtude järgi nagu peaks normaalselt istuma. Materjal on pehme. Ma olen selline veidrik, et vahel panen kampsuni alla õhukese topi, sest mõni kudum on karedam kui teine. Latekspüksid saab siit (link!).
See on maailma pehmeim kampsun (link!) ja seda ilma liialdusteta. Ta on küll suht nabakas mulle, aga ülimalt mugav. Ja see lill seal õlal on nii kaunis. Mul on elus juba korra selline kampsik olnud, siis oli ta jumala normaalses pikkuses, nüüd aga liiga lühike. 🙁
Kuna mulle see nabakas oli, lasin õel selga panna selle ning klõpsutasin temast paar pilti, et näha oleks, milline see kampsik tervikuna seljas on.
See pluusike (link!) sobib täiesti niisama, kui ka spordisaalis kandmiseks. Ma soetasin küll endale Nike trennisärgi, aga olen nüüd arvamusel, et lödisevad käed võiksid ikkagi varjus olla ja nende peitmiseks on see pisut lohvakas, kuid kehale hästi istuv pluus, täiesti viispluss. Teksad pärit siit (link!).

8 thoughts on “Romwe.com”

  1. Vb selle fotograafi all sobiks neile ka see, kui keegi teine sinust pilti teeks, st sõbranna vms, lihtsalt ise tehes ei ole ilusti sind ja su riideid näha.

  2. Kas olen tellinud romwe-st? Ausaltöeldes ei, seal on kaup niii kallis ja no kui siit lugeda siis see kvaliteet pole ka nüüd just selline mille eest välja käia ~20€. Suhteliselt ajuvaba minumeelest. Need teksad on küll ilusad ja sobivad sulle ideaalselt. Juuksevärv ka sul superilus! 😍

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga