Määratlemata

ROMWE

Nii, nüüd on kätte jõudnud aeg, mil taaskord on pakike minuni tee leidnud. Tegelikult sain paki kätte juba nädala alguses, aga kuna vahepeal olin pojaga haiglas, ei olnud lihtsalt aega neid tooteid pildistada ja siia üles riputada. 

Ma võin öelda, et sellel korral jäin paki sisuga üpris rahule. Pakis oli kleit, jumpsuit ning taaskord kleit, mis kuidagi selle mõõtu välja ei anna ning kasutan seda pigem pluusina. 

Punane kleit (LINK). Muidu on see kleit väga-väga ilus, kuid sellel on kaks aga- nats liiga lühike ning surub rinnad nii kokku, et tekib tunne, nagu neid ei olekski. Ometi valisin suuruse just rinnaümbermõõdu järgi. Ilmselt on see kleit see, mille 1. septembril aktusele selga panen. 
Teiseks kleit (LINK). Nagu juba ennem mainisin, siis mina kasutan seda pluusina. Ma ei kujuta ette, kui lühike see naine tootefotol on, aga mina olen 170cm ning mulle on see kleidina ikka megalühike- kannid välguvad, nii et tolmab. Numbrid pluusil ei ole samuti nii säravad, kui tootefotol.. pigem sellised matt-toonis. Kasutangi pluusina teda vabal ajal.. või kui lähen õue kõndima või jooksma. Mugav ja laseb õhku normaalselt läbi. 
Ja juba järgmisel korral näitan teile musta jumpsuiti, millega pidi kaasas olema kuldne vöö, kuid pakist ma seda ei leidnud. Üritangi selle kuskilt sebida ning siis saan ka teile esitleda seda võrratut jumpsuiti 🙂

6 thoughts on “ROMWE”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga