Määratlemata

Sadama Suveterrass: ups, meil on pesupäev!

Kui EBA minu jaoks enamvähem läbi juba oli, s.t auhinnad antud, tuttavad üle vaadatud, paar sõna vahetatud, oli meil Härraga plaan minna edasi Suveterrassile sadamasse. Juba eelnevalt olime kursis, et seal pidavat esinema BEYOND BEYOND laivis ja selle pundi pärast ma oleks end kohale küll iga kell vedanud. Tunde enne EBAd selgus, et bändi siiski ei esine, kuna ilm seda ei luba- vihma sadas. Täiesti mõistetav! Eks meel kiskus natuke kurvaks küll, aga mis seal ikka. Ürituse korraldaja postitas, et pidu siiski toimub, bändi asemel keerutatakse plaati, pleedid olemas, soe istumine, kõik tip-top. 

Kuna pidu siiski pidavat toimuma, oli meie plaan sinna minna ikkagi jõus, sest why not niisama vessarit tõmmata, head jooki ja sööki nautida ning niisama istuda? 

Peale EBAd jalutasime sadamasse. Seal oli nii kummitav vaikus, et otsustasin fesarist läbi käia ja minu suureks üllatuseks oli pidu üldse ära jäetud, sest noh, Suveterrass otsustas, et teevad hoopis pesupäeva. Et nagu?!
Korraldaja teatab, et bändi ei tule, kuid siiski on kõik inimesed oodatud, sest hea pidu tuleb ja siis sa teatad tunde hiljem, et ups meil siiski pesupäev ja pidu jääb ära. Me ekslesime seal sadamas päris kaua ringi, enne kui koha üles leidsime ja meile vaatas vastu tühjus ning pimedad ruumid. Ok!

Aga ehk järgmisel nädalavahetusel veab paremini? Siis pidavat bänd ikka esinema. Tuleb lihtsalt ninapidi fesaris 24/7 passida, et tühja kuskile ekslema ei läheks. 😀

Õnneks oli/on siiani Vanalinnas väga-väga mitmeid kohti, kus jalga keerutada ja lõbutseda. Nii me käisimegi ühest baarist teise, nautisime muusikat, jõime häid jooke ja lihtsalt lõbutsesime ühel õhtul/öösel. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga