Määratlemata

SheIn

Tundub lausa, et iga päev tuleb mulle pakke uksest ja aknast sisse. Eile sain kolm pakki, täna tõi kuller mulle uue posu riideid ning varsti peaks olema uus kuller Avoni pakiga ukse taga. Lisaks, ootab mind Omniva automaadis pakk, mille sisu kuulub täielikult mu kahele armsale pojakesele. Kuid sellest kõigest lähemalt juba varsti. Hetkel on minu kohustus näidata teile, mu armsad lugejad, millised riided peituvad SheIn pakis. Egas siin midagi erilist ei ole- pildid ja lingid.

Esimesena näitan ühte pluusi, mille juba eelmise pakiga sain, aga nagu ma juba eelmises riidepostituses mainisin, läks see mu emale. (LINK)


Järgmiseks üks megailus sinine pitsiga kaetud peplumpluus, mis mulle kahjuks selga ei mahtunud. (LINK)


Veel üks tavaline hele jakk. Ta päris valget värvi ei ole. Mulle ta on kahjuks suur ja sellepärast ei hakanudki seljas pilti tegema. Muidu on väga ilus. Varrukate otsad on nahast. (LINK)


Lõpuks üks ilus õhuline pluus, mis tegelt mul juba korra on olemas olnud. Romwest võtsin samasuguse, kuid korallroosa. Sealt saadud pluus oli mulle kitsas ning otsustasin võtta nüüd suurema numbri. See aga oli pisut vähem kitsas, kui eelmine. Aga siiski, kitsas 🙁 (LINK)Aga mõlemad need kitsad pluusikesed jäävad kappi saledamat keha ootama, sest ma ei raatsi neid ära loovutada ja pigem võtan ennast ise käsile. 

Lisaks on mul teile näidata veel ühte võrratut erkkollast maksikleiti ja teist maksikleiti, mille sai mu ema. Olge kannatlikud ja püsige lainel! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga