Määratlemata

SheIn.com

Huhh! Selle kuu viimane hilbupostitus, ma luban. Kordan ka siin, et järgmisel aastal varustan end parema pildistamistehnikaga ja teen neid postitusi põhjalikumalt. Küll mitte nii tihti ei tee ma eraldi postitust hiina riietest, sest plaan on peita outfite ja linke tavapostituste hulka. 

Sellel korral läheb üsna libedalt, sest SheIn lehelt tuli ainult kaks asja. Üldises võtmes on tegelikult see postitus siin natuke pointless, aga hetkel minult seda nõutakse. Uuel aastal uued koostöötingimused juba, mis sobivad rohkem minu blogiga ja on kasulikumad neile. 
Liblikatega pluus (link!) on libedamast materjalist. Pikkuselt väga hea, sest nabakad pole mulle kunagi meeldinud. Minu jaoks ebamugav, materjal on liiga siidine. 
Ma lootsin, et see pluus (link!) on natuke pikem. Selline, mida saab hommikul voodist tõustes kergelt peale visata, nööbid eest kinni ja katab tagumiku ära, aga see on pigem rohkem ümber ja lühike. 

7 thoughts on “SheIn.com”

  1. Mina võtan mõõtetabeli järgi, mitte tähtede (S,M,L). Nii on kõige rohkem täppi läinud. Või sulle ära parseldada selle, seisab niisama. 5€

  2. Ma nagu ei saa kahest asjast aru kuidas sulle koguaeg kõik riided väiksed on mis tellid no pmt koguaeg sa seda kirjutad et jälle lühike ja teiseks materjale saab lugeda mis materjalist toode koosneb siis saad vältida neid kangaid mis sulle ei sobi.Mina soovitan sul lasta ennast ära mõõta ise ei saa end mõõta ei tule korrektsed mõõdud ja telli nende järgi. Ma pigem.soovitan ennem suurema kui väiksema tellida alati saab väiksemaks õmmelda aga suuremaks ja pikemaks vast väga ei saa:D ja teine küsimus miks sa tegeled sellega ausalt ma ei mõista sa iga kord alustad neid hina riiete postitust suure oohhetamisega pmt et oh jälle teen selle kiirelr ära saab sita kaelast ära.:D ma lihtslat ei saa aru miks teed seda mis sulle ei meeldi:)
    Aga jah ilusat päeva jätku sulle Jane ja õnnitlused uue töö puhul!

  3. Aitäh! Sa ei peagi aru saama, minu kohus on näidata riideid, olen ma nendega rahul või ei ja juurde lisama lingi. Koostöölepingus pole kirjas, et ma pean jagama lisaselgitusi ja detaile, miks ma seda teen. 🙂 Kõike head!

  4. See viimane pluus on täpselt selline, nagu minul. Ainult, et ostsin House'st enda oma. 😀 Päris hea kraam 😛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga