Määratlemata

SheIn.com

Eile tuli mulle sms, et pakk ootab mind Omniva postkontoris. Kuna ma teadsin, mis pakis oli, hakkas mu kannatus katkema kui kell ainult venis ja venis. Peale tööd lipsasin postkontorist läbi, pakk käes ja läksin koju riideid proovima. Kuna eile oli viimane ilus päev (muidugi just siis läks külmemaks kui minul vabad päevad hakkasid :D), siis lasin eile end ka pildistada nende riietega. Järgmised päevad tahaks ainult lebotada ja pole mingit erilist viitsimist end üles lüüa. 

Pakisisu oli paljutõotav, kuid siiski sellel korral natukene pettusin. Üldiselt olen selle veebipoe toodetega rahule jäänud. Kui olen pettunud, siis väga vähestel kordadel. 

Päikeseprillid (LINK). Ma ei arvanud, et nad nii lillad on. Aga mulle väga meeldib see kuldne raam ja ega nad nüüd kandmata ei jää. Prillidega oli kaasas ka prillikarp, mis muudab nende transportimise palju mugavamaks. 
Lühikesed püksid (LINK). Täpselt sellised, mis tootefotol. Kui mulle kunagi absoluutselt kõrge pihaga püksid ei meeldinud, siis nüüd ma olen totally in love, sest nad tõmbavad pekid koomale. That’s why! 😀 Mugavad, väga ümber, samas ei pigista. Ei ole liiga lühikesed ega liiga pikad. 
Valge peplum pluus (LINK). Selle pluusi puhul ei ole mul ühtegi positiivset punkti välja tuua. Esiteks tootefotol tundub, et ta ei ole läbipaistev, kuid päriselt on. Teiseks on ta mitmest kohast õmblusest lahti ning vastu vahib tühi auk. Kolmandaks on ta lühem kui mõõtetabelis. Neljandaks on lisainfos, et materjal ei veni, kuid tegelikult venib ikka (okei, selle vist lisaks plussi alla, aga siiski- valeinformatsioon 😀 ehk vinguda saab alati). Viiendaks- pluus on määrdunud. Rinnakamad naised seda kanda ei saaks ilmselt, sest sellisel juhul lõppeks pluus rindade all juba. 😀
PS! Hästi mitmed inimesed on küsinud minult, kas selle lehe suurused vastavad meie omadele. Kordan- ma võtan sealt riideid mõõtetabeli järgi, mitte nende tähtede. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga