Määratlemata

SheIn.com

Eile niisama puhtast sportlikust huvist kaesin SheIn jälgimiskoodi. Päris kaua aega tagasi ju pandi pakk teele ja tegelikult pole ma ise eriti neil asjadel silma peal hoidnud. Vaatasin, kus maal pakk juba on ja selgus, et pakike ootab mind postkontoris. Sms on saadetud, mida mina pole saanud. Või tähendab, mu telefon pole vastu võtnud. 

Käisin pakil järgi ära ning mõtlesin, et kindlasti vale number pakile pandud. Aga ei, kõik oli õige. Ei tea, milles oli probleem ja miks sms ei tulnud. Paki sain ilusti kätte. Seegi hea ju. 

Pakis oli sellel korral kaks asja- täpsemalt kaks kleiti. Üks meeldis, teine nii väga ei meeldinud. 

Kuldse ja mustaga kleit (LINK). Tootefotol pole nagu arugi saada, et need kuldsed mustrid oleks riide peal litritega, sellepärast oli minu üllatus suur, kui kleidi pakist välja võtsin. Arvasin, et mustal taustal kuldse värviga mustrid ja kõik. Litritega on see paha lugu, et iga kord, kui panen kleidi selga või võtan ära, pudeneb neid küljest väga mitmeid. Lõpuks võib nii olla, et järgi jääb ainult must kleit…

Kleidimõõtu ta jällegi välja ei anna ning tegin ta pigem selliseks pidulikumaks pluusiks. Kõlbab küll, minu arust.

Siniste litritega kleit (LINK). Materjal on selline kõvem ja ei veni. Ma tundsin end selles kleidis robotina- eriti liigutada ei saa, kummarduda ei saa.. Asi ei olnud suuruses vaid selles materjalis.. noo nii kõva materjal. Kleidimõõtu ka seegi välja ei andnud- kummardad, siis kannid välguvad. Pluusiks ma ilmselt teda ei tee ja jääb kappi seisma. Aga ilus on ta tõesti! Nagu esimenegi kleit.

7 thoughts on “SheIn.com”

  1. Mul on ka suht tihti nii, et omniva lehel kirjas et sms saadetud ja pakk ammu kohal, aga smsi saanud pole 😀 vahel ei tule postkasti neid pakiteatisi ka ja siis ei saa enne teada kui postikast helistatakse v tuleb mingi korduv teavitus 😀 suht veider..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga