Määratlemata

SheIn.com | kleidi-eri

Ootused ja lootused olid vägagi kõrgel sellel korral. Ja ma ei pidanud absoluutselt pettuma ning suure tõenäosusega sain endale lõpetamiseks kaks ilusat kleiti, mille vahel veel valida. Muidugi toimub lõpetamine alles järgmine kevad ja ehk on selleks ajaks mulle meeldima hoopis midagi muud hakanud, kes teab. 

Kleit (link!), millega ma ei saakski enam rahul olla. Mulle üldjuhul ei meeldi väga pikad kleidid, tekitavad sellise vana inimese tunde (who knows why :D), aga seda kleiti kannaks ma ilmselt oma gümnaasiumi lõpetamisel küll sajaprotsendiliselt. Materjal on mõnusalt pehme ja siidine, kuid samas kleit ei ole miskist õhukesest materjalist. 
Valge kleit (link!). Ma kaua mõtlesin, kas võtta see või ei. Ma ei kuulu just kõige peenemate inimeste hulka ja mul näeks see kleit seljas nagu raseda oma. Ja nii ongi. Härra ütles ka, et ilus kleit rasedatele. 😀 Peab vist alla hakkama võtma. 
Peavõru (link!). Üks halb asi- mul läks ikka megakaua aega, et need lilled ilusaks saada, sest pakkimine selle aksessuaari puhul pole hästi läbi mõeldud.
Sellel korral kõik, kuid mul ootab veel üks riidepakike siin, mida ma juba usinalt Instagramis näidanud olen. Ps! Sinna satub kõik alati esimesena, seega kui sind minu tegemised huvitavad ja tahad kõigega kursis olla, siis hakka mind jälgima @almersjane. 

7 thoughts on “SheIn.com | kleidi-eri”

  1. Mulle meeldib valge kleit nr 2. Kindlasti see pärg aga paljud räägivad et seda suurem pärg seda kiiremini pulmi ootata. Muidugi su kõhul pole häda midagi ega mul parem pole mul endal rasvavolt ees ,uum näen välja nagu 4kuud rase..

  2. Mõlemad kleidid ja pärg on väga kenad. Pean ütlema, et minu meelest sobivad sulle kõik kleidid, mis maailmas leiduvad. Näed alati nii kaunis välja 🙂 Ootan uut postitust 🙂

  3. Mis läpakas on, palju maksis? Ostsid poest või kellegi käest? Kuidas rahul oled?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga