***

SheIn.com

Nii paljud on hädas sellega, et hiinast tulevad pakid megakaua. Mul seda probleemi pole- 9 päeva ja kohal! Sellel korral ootasin oma pakikest nii väga, sest ma valisin merineitsi tekikese ja ühe pesukomplekti, mis mulle nii väga meeldis. Viimast ma küll kanda veel ei saa, sest ma olen üks suur hunnik pekki ja volte hetkel.
Mul on kapis räige pükste error.. või noh oli. Viimased sinised teksad rebenesid ja alles jäid kaks paari musta värvi teksasi. Must värv pole mitte alati mu lemmik. Seega võtsin ma endale ühed nii öelda khaki värvi stretš teksad (link!). Nad on väga mugavad, hoiavad kõike üleliigset koos ja mis peamine, on kõrge pihaga. Ei sangadele! Siin oleks vist õige öelda, et probleemi võid sa peita, aga ära ta ei kao. Pükste värv pole just kõige ideaalsem, sest kohati võib jääda mulje, et ma käin palja perssega ringi. 😀 Pluusi saab siit (link!).
Sellist pesukomplekti (link!) olen ma alati tahtnud. Heast materjalist, kumm ei sooni ega pigista.
Mu merineitsi tekike (link!)! See on lihtsalt nii võrratu. Pehme ja mõnus. Alt on umbes põlvedest kuni kandadeni kinni õmmeldud, et ta hoiaks ilusti sabana. Saba on lahtine, jalad saavad välja piiluda. Mõni juba tundis muret, kuidas ma küll sellest välja saan, et kööki näiteks minna. Noh, pool minutit kauem (isegi vähem :D) kuskile jõuda pole minu jaoks probleem. 😀
Ja viimasena ühed täiesti tavalised kõrge pihaga teksad (link!), mida mul ei ole õnnestunud veel kanda. 

2 thoughts on “SheIn.com”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga