Määratlemata

SheIn uus kampaania!

SheIn.com on tulnud välja uue kampaaniaga, kus lihtsal viisil võib võita endale magusa hinnaga kinkekaarte. Nad kirjutasid mulle, et mina tutvustaksin oma lugejatele seda kampaaniat pisut lähemalt. 
Osalemiseks peaksid sa pildistama ennast oma lemmiku riideesemega (eelistatavalt Shein.com lehelt soetatud toode), kuid võib olla lihtsalt su oma lemmik või isegi su enda disainitud toode. Tootest seljas tuleb teha vähemalt kaks pilti- eest ja tagant. Sinu poolt hääletama saad kutsuda kõiki oma tuttavaid ja lähedasi! Esimesed 10 suurepärast toodet saavad 1500 Shein punkti (US$15) ja US$50 Amazon kinkekaarti. Kõige suuremaks auhinnaks on see, et SheIn paneb toodangusse parimad outfitid ning kelle tooteid laseb SheIn valmistada, võidab US$100 kinkekaardi. 

Ma loodan, et ma mitte milleskis nüüd ei eksi. Eks need, kes selle kampaaniaga kursis on, võivad mind parandada.. ja muidugi teised samuti. Mu inglise keel ei ole tegelikult üldse nii hea. Ise ma saan välismaa lehtedega vabalt suheldud, kuid vahel on mul arusaamisega raskusi, mida nemad mulle kirjutada üritavad. 😀

Rohkem infot selle kampaania kohta leiab iga soovija siit (LINK) ning sellel samal lingil saab ka osaleda. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga