Määratlemata

SheIn

Noh, eks nende asjadega ole nii, nagu nendega on. Enamus asjad SheIn.com lehelt on küll tõeline õudusunenägu, kuid hei ma saan need ju täiesti tasuta, milleks vinguda. Tegelikult ma ei vingugi, sest patja ma ei nuta, kui riie suur või väike on või üldse selline, mille tahaks otsejoones prügikasti lennutada. Tasuta ju. Las ta siis olla selline, nagu ta on. Vahel ma mõtlen, et teise külje alt on halb, et ma kõiki asju blogis pean näitama, sest mõni on tõesti nii mitte minu maitsele, et rikub lausa blogi välimuse ära… Kui vaid oleks nii, et ma võiksin näidata ainult neid asju, mis mulle täiega sobivad ja meeldivad. Aga ei, unistada ju võib. 

Täna näitan ma teile kahte toodet, mida ma polegi viitsinud enne näidata. Üheks põhjuseks on see, et ma andsin need oma emale ja teiseks põhjuseks see, et.. ma lihtsalt pole viitsinud sellega tegeleda. Pildid on olemas nagu.. ja arvuti ka nüüd.. ja ma teengi selle kiirelt ära, enne kui SheIn jõuab mulle kirjutada, et kus mu postitus on. 

Esimene toode on selline peplumjakk. (LINK) Ma arvasin, et ta on tugevamast materjalist ning vastupidav, aga selgus, et hoopis väga õhuke ja mitte nii kvaliteetne, kui üks jakk olla võiks. Jah, ma tean, see on ju SheIn.. Hiina kräpp, nagu paljud öelda tahaks ja sealt ei saagi kvaliteetset kraami tulla. Mulle on tulnud.. paar asja, päris kvaliteetsed, mis siiani püsivad. 
Teine toode on maksikleit. Jälle. (LINK) Ma mäletan, et kunagi oli Facebooki müügigrupis selle kleidi üle suur teema. Ühele tundus ta kui vanaema öösärk, teine arvas, et pole häda midagi. Ma liituksin selle viimasega. Tal tõesti pole häda midagi. Asi on selles, kes kannab välja ja kes mitte. Selle kleidi jaoks peab olema figuuri. Hoides teda lihtsalt riidepuu peal, siis jah, ta on täpselt nagu haiglakittel, aga seljas on ta enam-vähem. Muidugi mitte täpselt see, nagu tootefotol.. aga sinnakanti kipub ta olema. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga