Määratlemata

sirgendav kamm

Nüüd ma jätan endast küll mulje, kui totaalsest petisest, sest pean teile kahjuks ütlema, et mingit videot siin ei ole, kui te selle postituse sellise ootusega avasite. 

Me hakkasime videot tegema ja saime isegi mingi osa tehtud, kuid siis ma avastasin, et ma näen paras vaal välja ja filmimisnurk on ka jumala jama.. ja mitte miski polnud nii, nagu ma tahtsin, seega ma läksin veits närvi, panin kaamera kinni ja mõtlesin, et ah teen enne ja pärast pildid. Ei saanud mina seda telefoni kuidagi paika, et normaalne video tuleks. Ei viitsinud jamada ka sellega. 

Kamm on pärit CNDirect.com lehelt, kus leiab väga palju erinevaid tooteid, soodsate hindadega. Kogu kauba valikuga saad tutvuda siin (
Kammist endast:
Kammil on küljepeal kolm nuppu- nupp, millega temperatuuri kõrgemaks muuta. Nupp, millega temperatuuri madalamaks muuta ja nupp, millega kammi sisse-välja lülitada. Kraade on kammil maksimaalselt 230, millega mina ka sirgendasin Kätlini juukseid sellel korral. Üsna kiirelt läheb ta kuumaks ja pole kaua vaja oodata. 

Sirgendamisest ehk kammimisest:
Kui sa tahad ikka korraliku tulemust, siis pead võtma peenema salgu ja seda mitmeid kordi läbi kammima. Päris nii lihtsalt juukseid sirgeks ei saa, kui tõmbad kammiga läbi juuste, mille tõttu eelistaksin mina siiski tavalist sirgendajat, sest sellega saab palju-palju kiiremalt juuksed sirgeks. Ja sirgemaks!

Kui ma olin Kätlinil poole pea juuksed ära sirgendanud, viskas kamm pildi kotti. Lülitasin sisse-välja nuppu ja see ei reageerinud enam millelegi. Lootus juba kadus. Proovisin korra veel nuppu vajutada, lõi ekraanile sinise valguse, kuid temperatuuri enam ei näidanud. 

Kokkuvõte:
Sirgendav kamm kärab kah, aga tavaline sirgendaja on kordades kasulikum ja kiirem vahend saada juuksed just nii sirgeks nagu ise soovid. Sirgendav kamm viskas poole pealt pildi kotti ja ekraan enam ei tööta. Ma pole proovinud, kas ta tuliseks enam läheb, kui ta mingi aeg on väljas seisnud. 

Kammi leiad siit (LINK)

Kas kellegil on see kamm? Kuidas olete rahule jäänud?

10 thoughts on “sirgendav kamm”

  1. Unustasin mainida, et 230 kraadi juures oli mingit kuumust tunda ka.. Kui oli väiksem kraad, siis ei tundnudki, et kamm kuum oleks. Tõmbasid juustest läbi ja ei midagi.. 😀

  2. Oii, ma ostsin ka selle, arvates, et elu läheb kordi lihtsamaks, agaaa eii. Mul endal tugev lokk ka, sirgendajagagi raskusi, aga selles kammis pettusin täiega. Pilti mul eest ei visanud, aga siiski.
    Mingil määral ta mul isegi sirgendab, aga sada korda peab salgu läbi tõmbama ja otsad jäävad ikka nö lokki. Et mul niigi sirgendamisega tund aega läheb, läheks kammiga kauemgi ja siis peaks otsade jaoks veel sirgendajat ka kasutama. Rahast kahju 🙁

  3. Küsimustele ju pidite õega vastama ja sa kindlalt lubasid ju videot täna, homme?

  4. Nii tore, et keegi lõpuks reaalselt välja ütleb et jama, kuna varem ikka kripeldas et ÄKKI on fenomenaalne jumalasaadetis, aga vast mitte. Ülevamalpool keegi kommenteeris et ei tohi 230ga sirgendada, aga tegelikult on pigem n-ö “kahjutum” suurema kraadiga ja kiiremini ära sirgendada, kui madala kraadiga ja kauem. Kuumakaitse on muidugi mõlemal korral kohustuslik.

  5. Hmm.. ma arvasin, et sellega saab rohkem klikke, kui lisad video blogisse, kui sellega, et ei lisa midagi 😀 aga võib ka nii pidi.. vist 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga