Määratlemata

Snap parfüümid + kingiloos!

Eile oli selline mitmes mõttes armas päev- ilus ilm, pisema poja potisaavutused ning hommikul sain pakikese kahe parfüümi ja maitsvate kommidega, millest enamus leidsid oma saatuse laste kätes. 

Reset (LINK) saatis mulle kaks Snap naisteparfüümi. Ma arvasin, et parfüümid on natuke suurtemates pudelikestes. Üllatusin, kui nad olid sellised mugavalt peenikesed ja pisikesed.
Üks parfüüm saadeti kingiloosiks, teine mulle. Nii oligi mul see eelis, et saan valida endale, kumba soovin. Valisingi põhimõtteliselt värvi järgi, sest läbi kilepakendi ma eriti aru ei saanud, mis lõhn millelgil on ja no, lahti ei hakanud tegema mõlemat ju. Endale valisingi Snap /88 for Her EDT (LINK). Lõhn on ise selline pigem turgutav ja hapukam ning püsib kaua peal. Seda viimast teevad ilmselt enamus head parfüümid. 
Ruumi ta eriliselt palju ei võta ning on väga mugav kaasa võtta puhkusele või reisile. Kuna parfüüm on healõhnaline, siis tema miinuseks ongi see, et ta on väikeses pudelis. Seega on oht, et ta saab kiirelt otsa. Nagu kipub see olema kõigi heade asjadega. Kuigi kipub ta kiirelt otsa saama, siis hind on õnneks soodne. 
Reset lehel on megasuur valik erinevaid tooteid, alustades ilutoodetest ja lõpetades kodumasinatega. Nende vahepeal leiab veel aksessuaare, elektroonikat ja mänguasju. 

Üks minu lugeja saab endalegi selle armsa väljanägemisega ning mugava parfüümi. Selle parfüümi kohta saab rohkem infot siit (LINK)

Selleks, et loosis osaleda:

 Kliki “meeldib” Jane blogi facebooki lehel! (Seda saad teha blogi paremal küljeribal või siin (LINK)

 Kliki “meeldib” Reset.ee facebooki lehel (LINK)

 Jaga loosipilti facebookis oma seinal ning kirjuta siia kommentaariks oma nimi ja e-mail, et saaksin võitjaga ühendust võtta. Loosipildi leiad siit (LINK)

Auhinnamäng läheb lukku 11. oktoober. Head loosiõnne!

46 thoughts on “Snap parfüümid + kingiloos!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga