Määratlemata

soodsa pesu otsinguil?

Mallukas tegi siin üks aeg head reklaami soodsale ja ilusale pesule. Ma ei hakka isegi seda postitust lingitama, sest kindlasti kõik on juba ammu pilgu peale visanud sellele. Aga juhuks, kui mõnele on Malluka postitus kahe silma vahele jäänud, siis leiad selle siit (link!).
Mina olen seda sorti inimene, kes jahib ilusat pesu soodsa hinnaga. Mõni ütleb, et pesu ei ole asi, mille pealt koonerdada, mõni arvab teisiti- mida soodsam, seda parem. Kui ma nüüd üdini aus olen, siis ega minagi kuulu sinna leeri, kes on nõus kasvõi viiskümpi välja käima blingimate rinnakate või muusikatmängivate trussarite eest.

On olnud kordi, kus seesamune odav, kuid ilus pesu on osutunud väga kvaliteetseks ja on ka vastupidiseid juhuseid olnud, kus peale paari kandmist viskab rinnahoidja vedrud välja ja selle võib mahakantuks lugeda. Või trussarid rebenevad ja lendavad samuti prügikasti. Selliseid juhuseid on väga vähe, kuid siiski on. Ja ausalt, asi ei ole vale suuruse võtmises. 😀 Poes saab ju proovida. Vähemalt rinnahoidjaid, sest alumist pesu ei ole teps mitte hügieeniline endale selga tõmmata ja hiljem riiulile tagasi viia. Kui ta ei istu sulle. Lihtsalt infoks (ega ma ei arvagi, et keegi nii teeb, a never knows). 

Peale Malluka blogis ilmunud postitust otsustasin ise üle kaeda selle lehe. Ja nii oligi- pesu tundus piltidel väga ilus ja hinnad alla 5eurtsi. See koht nägi välja nagu ühe pesukunni paradiis, kuhu ma peadpidi sisse sukeldusin. Kuna ma väga usaldav ei ole veebist ostmisel, siis esimeseks tegin igaksjuhuks proovitellimuse, kus ma võtsin ühed pitsilised bokserid ja rinnahoidjad. Pildil tundusid nad toonidelt mätšivat, seega oli minu ootusärevus veel suurem. Valisin endale punased pitsist bokserid ja samat tooni rinnahoidjad. Tellimuse kohaletoimetamisega läks pisut aega, aga see oli vägagi mõistetav, sest peale Malluka postitust kiirustasid paljud sinna endale asju krabama ja töömaht suurenes (see kindel fakt ei ole, aga selline mulje jäi :D). Ja ega ei imesta ka. Paljud tahavad ilusat pesu soodsalt saada. 

Kui ma paki kätte sain ja selle suure innuga lahti tegin, siis ma olin natukene pettunud. Bokserite ja rinnahoidjate toonid ei mätšinud. Rinnahoidjate suuruse võtsin teiste rinnakate järgi, mida ma kannan, kuid need siiski osutusid väiksemaks. Bokseritel olid mõlemal küljel lipsukesed, aga üks kukkus juba siis küljest, kui ma need pakist välja võtsin. Aga muidu on bokserid väga mugavad ja ülihotid. 😀 Ja võibolla mul oli lihtsalt halb juhus, kes teab. Kes tahab ise tellida ja uudistada, siis mine külasta nende veebipoodi sellel aadressil (link!). 

Olenemata sellest, et esimeses tellimuses natuke pettusin, tellin ma sealt kindlasti veel. 🙂

6 thoughts on “soodsa pesu otsinguil?”

  1. “On olnud kordi, kus seesamune odav, kuid ilus pesu on osutunud väga kvaliteetseks ja on ka vastupidiseid juhuseid olnud, kus peale paari kandmist viskab rinnahoidja vedrud välja ja selle võib mahakantuks lugeda. ” aga kust sa said siis vedrudega rinnakad? XD

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga