Määratlemata

soovid!

Suvi jõuab aina lähemale ning lähemale ja jagan teiega oma ostusoove. Riidekapp tuleb välja vahetada, sest ilmad on soojad ning talveriided tuleb sügavale kapi põhja ära peita. Tegelikult on mul väga palju suviseid riideid olemas, aga maitse muutub väga tihti ning mis eelmine suvi tundus minu jaoks parim valik, on see suvi täiesti out minu jaoks. Täna koostan ma ostusoovituse Sheinside lehelt.  Rubriigiks valisin esialgu “New arrivals”. Neid soovitusi koostan eelkõige enda maitse järgi, mida mina kannaksin suvel. Võin öelda, et minu valik riiete osas on väga palju laienenud.Esimene kleit (LINK) on armsalt lilleline. Ma tunneksin end lausa imelisena seda kandes ja tänaval kõndides. Juurde sobiks ideaalselt laia äärega kübar ning nude tooni kingad (LINK)
Helesinine jumpsuit. (LINK) Pean tunnistama, et ma ei ole jumpsuiti kunagi kandnud. Ma olen alati arvanud, et see ei sobi mulle kindlasti ja ma ei olegi julgenud osta. Ehk kunagi muudan oma meelt. Seni aga ma lihtsalt vaatan ja imetlen, kui ilusad nad on. Leidsin jumpsuitiga hästi sobivad kõrvarõngad (LINK). 
Mulle meeldivad need lühikesed püksid (LINK). Nad on mõnusalt värvilised ja küljes on narma detailid. Lühkade juurde sobiks hästi selline armas väike topike (LINK).

Ja nüüd midagi kogu Sheinside valikust, mis on üpris suur. Jumal tänatud, et enamus tootefotode juurde on lisatud reaalsed pildid. See on lihtsalt väga mugav ja hea lahendus. Avastasin hiljuti, et ka Romwe lehel on olemas style gallery, kus on inimeste lisatud pildid toodetest. 


Ma täiega armastan seda topikest (LINK). See on lihtsalt nii nunnult roosiline ja selline õhuline. Ja mis sobiks selle topikese juurde paremini, kui mitte tavalised teksalühkarid (LINK)?
Sinine topike (LINK) on samuti väga armas. Mulle meeldivad rohkem sellised peplumpluusi stiilis pluusid ja topid. Peidavad sangad ära 😀 Ideaalselt sobib sellega pitsigaa lühikesed püksid (LINK).
Lõpetuseks sobib selline mereteemaline pluus (LINK), mille juurde võiks kuuluda heledad lühkarid (LINK). 

1 thought on “soovid!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga