Määratlemata

soovinimekiri!

Jõulud aina lähenevad. Sünnipäev aina läheneb ning ma tunnen, et minu soovid seoses nende kahega kasvavad ja kasvavad. Minu peamine soov on endiselt see, et saaks pere ja lähedastega koos olla nendel kahel päeval- sünnipäeval ja jõululaupäeval. Aga nagu kõigil inimestel, on ka minul erinevaid soove. Soove, mida saan ainult mina ise täide viia.

Tänased soovid valisin välja ma Dressgal lehelt (LINK). Sellel lehel on väga palju tooteid naistele, lastele ning kodule ja aiale. Jälle üks leht, kus pole ühtegi asja meestele. Minu meelest suurendaks see lehe olemust silmmärgatavalt, kui keegi meestele ka mõtleks. Võib ju arvata, et naised on need suuremad šoppajad, kes välismaa lehtedelt endale asju soetavad, aga ma usun, et ka meeste seas on neid, kes seda meeleldi teeks. 

Ma olen enda kohta viimasel ajal päris mitut uut asja teada saanud. Üks nendest on see, et mulle on hakanud meeldima õudsalt sõrmused. Mitte, et ma mõlgutaks mõtteid abielul- endiselt olen arvamusel, et siinses elus ma ei abiellu. Aga sõrmused on mulle meeldima hakanud. Tohutult. Ja just sellel lehelt leidsin üpris hea hinnaga hõbetatud sõrmuseid, mida ma meeleldi kannaksin. Kuna ma arvan, et reaalselt kannaksin ma sõrmuseid väga vähe sõrmes, ei hakkaks ma suuremat raha nendele raiskama, et osta päris hõbedast või kullast. Enamus ajast seisaksid nad riiulil. 
1. Üleval vasakul olev sõrmus (LINK)
2. Üleval paremal olev sõrmus (LINK)
3. All vasakul olev sõrmus (LINK)
4. All paremal olev sõrmus (LINK)

1. Ülemine sõrmus (LINK)
2. Alumine sõrmus (LINK)

Üldse on mul tekkinud viimasel ajal armastus ehete vastu. Seega, valisin ma välja ja lisasin bookmarkside alla veel paar iluvidinat, mille ma kavatsen lähiajal oma tellimusse lisada.

Näiteks võitis mu südame selline kaelakee. See kivi seal ja see imepeenike kett. Nii hästi sobivad kokku. (LINK)
Aga ehted ei ole ainsad, mida ma tahaksin endale soetada. Ei saa üle ega ümber riietest ning muudest hooldutoodetest. Kuigi kapp ajab riietest üle ääre, ei ole neid kunagi liiga palju. 
Selle kleidiga (LINK) on mul suured plaanid. Kuna ma olen siiani otsinud pikemat pluusi, mille ees lukk, aga pole seda leidnud (kõik nii lühikesed), siis ma mõtlesin, et tellin selle kleidi ja kui ta tõesti väga ilus on seljas, siis ma teda õmblusmasina alla ei saada, aga kui ta seljas ei ole nii väga kena, siis teen temast pikema pluusi. 

Sirgendaja teemast kalduks meeleldi kõrvale, sest ma isegi ei taha teada, mida mu juuksed sellest arvavad. (LINK)

Sirgendav kamm juba on minu poole teel ning ma ei jõua ära oodata, millal selle kätte saan. Sellest tuleb ka video, kuidas see vidin siis toimib. Ja ilmselt on see üks odavamaid, mille ma sealt lehelt leidsin. (LINK). 

Ei pea üldse mainima, et hinnad on seal megasoodsad ja asju leidub seinast-seina. Mine vaata järgi 🙂

6 thoughts on “soovinimekiri!”

  1. ''Siinses elus ma ei abiellu.'' – mismõttes? miks mitte? 🙂 Saan aru, et vb praegu mitte, et muud asjad olulisemad jne, aga hiljem kui on rohkem võimalusi jne, siis miks mitte? 🙂

  2. Su mees ju loeb blogi ja sp kirjutasid abielu asja, et nüüd loodad saada ettepaneku. Enda postitusega tahtsid tglt mehele märku anda!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga