***

Šoppama!

Mis te arvate, kui väga ma kihelen juba endale riideid osta? Pean tunnistama, et käisin üks aeg kirparis ja ostsin endale väga ilusa pikkade varrukatega peplumpluusi. Ilmselgelt see hetkel mulle selga ei sobi (jah, ei sobi.. proovisin, selga ta läheb, aga ma näen välja nagu baleriinist jõehobu :D). Issssand, kuidas ma oma keha igatsen! (mitte, et seal midagi imetlusväärset oleks olnud, aga mõtlen just seda, et pole arbuusieffekti :D)

Ma olen tänaseks juba tsipa üle 36 nädala kandnud kõhtu. Küll mitte koguaeg nii suurt, aga enamus ajast olen ikka veerev pomm olnud. Igatsen seda aega, mil mulle kõik selga mahtus. Ok, enne rasedust võtsin ikka mõned lisakilod juurde ja ei tundnudki väga oma kehas ennast hästi. Millegipärast on käsivarred need, mis kõige rohkem pekki koguvad.

Ma pole juba ammu teile Shein.com riideid näidanud. Põhjuseid on mitmeid – mulle ei lähe midagi enam selga nende valikust. Eks midagi ikka leiaks, aga tahaks ju oma maitse järgi riideid kanda. Nii ma tuulasin seal ringi ja salvestasin bookmarkside alla asju, mida ma tahaks endale peale rasedust soetada. Ilmselgelt ma mingi perf figuuriga ei ole peale sünnitamist, aga ma kavatsen hakata selle nimel kõvasti vaeva nägema. 🙂 Rõhk sõnal “kavatsen. 😀 Tegelikult ma ei tee suuri plaane, sest need kipuvad alati nihu minema. Seega, on mul plaanis lihtsalt hakata kärutamas käima, nii palju kui võimalik. Mul ju uhke ratsu ka, millega kärutada!

PLUUSID

 triibuline pluus (link!), roosa kampsik (link!), valge kampsik (link!), punane pluus (link!)

 

PÜKSID

teksad (link!), teksad (link!), teksad (link!), teksad (link!)

 

JALANÕUD

beežid jalanõud (link!), mustad jalanõud (link!), valged jalanõud (link!), mustad jalanõud (link!)

Veel olen avastanud, et SheIn.com lehele on müüki tulnud hulganisti uut ja ilusat pesu. Kunagi olid seal lihtsalt bikiinid ja tavapesu oli väga-väga vähe. Eriti veel pesukomplekte. Nüüd on seal nii ilusad ja naiselikud komplektid ning mõtlesin, et nendes saaks väga ilusaid lapseootuspilte teha. Natuke teistsugusemaid, aga väga ilusaid. Kahtlen ainult, kas need nii kiiresti kohale jõuaksid, sest ega see sünnitamine enam mägede taga pole. Küll aga kavatsen ma endale võtta sealt paar komplekti selleks ajaks, mil ma enam rase pole. 😀 Iseasi, kui ilusad nad reaalselt välja näevad.

PESUKOMPLEKTID

roosa ja mustaga komplekt (link!), valge komplekt (link!), must komplekt (link!), roosa ja mustaga komplekt (link!)

Pean endaga aus olema ja tunnistama, et tegelikult olen ma terve elu mingites kompleksides vaevelnud ja arvanud, et push-up rinnahoidjad on ainuõige valik. Et rind peab välja nägema suurem! Et mul on väikesed tissid. On küll jah, aga väike rind võib ka ilus olla. Hetkel on mul muidugi korralik piimariiul, aga loomulik rind väga väike, kuid suurem, kui enne lastesaamist.

Seega otsustasin, et ei vaevle enam selle kompleksi küüsis ning push-up rinnahoidjad pole enam must have minu pesusahtlis.

6 thoughts on “Šoppama!”

  1. Voiksid teha uue postituse teemal rinnad.. kuidas olid enne rasedaks jaamist, synnitust ja parast ja peale imetamise lõppu… kas venisid valja ka ning kuidas nad tagasi trimmi saada.

  2. Õõh 😀 Ma vihkan juba ammu push-up rinnahoidjaid. Ok, olid ajad, mil kõik rinnahoidjad olid mul push-upid, sest noooo, väiksed rinnad. Aga nüüd ei taha neid näha ka. Kuid paraku, kui leian poest mingi ilusa rinnahoidjad, vaatan, push-up, jääb ostmata. Sad.

    1. Võib öelda, et terve mu riidekapi sisu on sealt pärit. Enamus asjadega olen rahul. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga