Määratlemata

sügise soovinimekiri

Kõikidele naistele meeldivad ilusad asjad. Kelle ei meeldiks, eksole? Mina olen üks nendest naistest, kes ei kanna selliseid asju, mis parajalt moes on vaid mis mulle endale meeldib seljas ja mis mugav on. 

Kuna mul hetkel on rohkem aega, siis otsustasin panna kokku ühe soovinimekirja asjadest, mida ma tahaksin endale lähiajal soetada. Asjadest, mis on postiga minu poole teel ning ma saan neid varsti teile näidata ja asjadest, mida nii väga isegi vaja pole, aga nad võiksid ju olemas olla.

Minu viimane tellimus Dresslink lehelt (LINK). Ma valisin sealt koti, pluusi ja saapad. Saabastega tuleb mulle meelde eelmine aastavahetus, mis oli minu jaoks kõige hullem üldse. Mul tuli saapal tald nii ära, et ma kõndisin põhimõtteliselt palja jalaga mööda vanalinna ringi. Maa oli külmunud ja jääs. Kui ma öösel koju jõudsin, vaevu tundsin oma jalga. See oli kõige õudsam aastavahetus üldse. 
1. Kott (LINK)
2. Pluus (LINK)
3. Saapad (LINK)

Sellel kotil olen ma ammu silma peal hoidnud. Ma natuke kardan neid ketikohtasid sangadel, tunduvad kuidagi silmaga vaadates nõrgad olevat. Pluusiga on sellised lood, et ilmselt neid rindasid kaasa ei saa, millest ma olen täiesti teadlik, aga mulle just meeldib ta selle peplum lõike pärast. Ja saapad? Noh, loodame, et nad on nii armsalt lillelised päriselt ka. Ja soojad. Ja suurus vastab. 
1. Jakk (LINK)
2. Parka (LINK)
3. Jakk (LINK)
4. Parka (LINK)

Alates eelmisest talvest on mulle väga hakanud meeldima parkad. Ja muud erinevad paksemad jakid, mida kannatab sügisel jahedate ilmadega kanda. Tavaliselt eelistasin ma lihtsalt musta värvi kilejopet, aga nüüd on mulle meeldima hakanud erinevad sügisvärvid jakil.

Ma olen tänavu tõsise dilemma ees, kas soetada endale uggi stiilis saapad või ülepõlve. Tahaks lihtsalt tavalisi jalavarje. 
1. Ülepõlvesaapad (LINK)
2. Uggid (LINK)
3. Uggid (LINK)
4. Uggid (LINK)

5 thoughts on “sügise soovinimekiri”

  1. Kas tellid ise dresslink lehelt?
    Kas saab ainult paypaliga?
    See pluus niiiilus, sooviks samuti tellida seda 🙂

  2. Tellisin ka Selle koti eelmine aasta ja kahjuks on sul õigus, need sangad tulid sealt kinnitusest üsna kiiresti lahti 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga