Määratlemata

summer wishlist

SheIn.com (LINK) meeskond kirjutas mulle ning palus teiega jagada ägedaid ja uusi bikiine, mis nende lehel müügile on tulnud. Ma mõtlesin, et why not? Ma võtsin ise ka päris mitu paari ujukaid, sest juba praegu on sellised ilmad, et mine ja päevita kui ainult vabu päevi rohkem oleks. Või mine kasvõi ujuma. Ma tahtsin nädalavahetusel minna, aga ma olin omadega nii läbi. 

Mulle meeldivad kõige tavalisemad bikiinid- push-up ülemise osaga ja tavaline alumine osa. Värvidest eelistan ma sinist, roosat või musta. Ühevärvilised, ei mingit kirjumirjut või mustrit. Mulle läheb peale kõik, mis on lihtne ja tavaline. Aga on ka juhuseid, kus mulle sellised kirjud bikiinid väga meeldivad. 

Viimasel ajal on mulle üha rohkem hakanud meeldima trikood. Jah, just. Üks aeg ma lausa vihkasin neid ja mõtlesin, et ma ei kanna eales sellist asja- lapsena sai ringi töllerdatud küll trikooga, aga nüüd mulle on hakanud nad lausa meeldima. 

Musta värvi bikiinid (LINK)
Lilla trikoo (LINK)
Bikiinikomplekt (LINK).
Seda kasutaksin ma pigem näiteks jooksmas käies või üldiselt trenni tehes. 

Kuldse-mustaga bikiinid (LINK)
Bikiinid (LINK)
Bikiinid (LINK)

Bikiinid (LINK)
Bikiinid (LINK)

7 thoughts on “summer wishlist”

  1. Need musta-kuldsega ilusad küll, aga vääääga totrad randid võivad nendega jääda 🙂

  2. Aga kaua sealt tellides tarne aeg on? Ja palju eesti saatmine maksab? Saab koju tellida või postkontorisse või pakiautomaati ? 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga