***

Kuidas kodus lihtsasti tselluliidist ja venitusarmidest vabaneda

Ma ütlen kohe siin alguses ära, et tegemist ei ole absoluutselt kinnimakstud reklaampostitusega vaid minu tugeva sooviga jätta siia blogisse ka jälg kuputamise teemal. Kui ma ei eksi, kirjutasin kuputamisest aastaid tagasi, kui seda esimest korda proovisin ja minu vaimustus ei olnud tegelikult nende osas nii suur, sest ma ise ei viitsinud väga kuputada ja olla järjepidev ja nii ta kuidagi läks.

Eelmisel kevadel aga kirjutas mulle kuppude eestvedaja ja küsis, kas tahaksin uuesti proovida kuputamist ja ega ma siis ka kohe ei arvanud, et midagi sellest tuleb, sest… jah, mulle ei ole seda järjepidevaks olemise loomust just väga palju antud – räägib inimene, kes pani endale igaks päevaks meeldetuletuse, et ta ei unustaks antidepressante võtta. 😅

Ma ise olin ka kuputamise osas vääääga skeptiline ja muidugi oma kogemuse põhjal ka – kuigi ise olin laisk ja ei viitsinud seda regulaarselt teha, siis lõpuks mõtlesin ikka, et ah mõttetu junn see, midagi ei aita ju.

Eelmise aasta märtsis aga ma natuke ikka pingutasin, et järjepidev olla. Algus oli muidugi raske ja ma tegin eelkõige enda tarbeks ka enne pildid. Usun, et ma olen sessuhtes hea katsejänes sellistele asjadele, sest noh, kõht on mul nagu ta on ja siis on hea katsetada, sest tulemusi PEAB lihtsalt näha olema, kui see tõesti toimib.

Ma mäletan, et ärkasin paar nädalat hiljem hommikul ja vaatasin oma kõhtu. Oli kuidagi palju siledam. Tegin uue pildi, panin eelmisega kokku, saatsin sõbrale ja küsisin, kas tema ka näeb. Nägi. Küsis, kuidas ma oma kõhu nii siledaks sain nii lühikese ajaga? Mmmm…. kuputamisega?

Ma ei ütleks, et mu kõht mind häirib. Lihtsalt maksti hästi ja miks ma ei viitsi siis raha eest proovida. 😅 See, et kuputamine tõesti toimis ja mind palju aitas, oli lihtsalt kogu asja preemiaks.

Kehakupp vähendabki venitusarme, keha ümbermõõtu ja tselluliiti. Mina võtsingi ette kõhu ja nn sangad. Ja minu tulemused on siin:

Nahk oli silmnähtavalt siledam ja ka ümbermõõtu vähenes kõhult 4cm (panin kõik enne-pärast mõõdud paberile kirja).

Lisaks pinguldab kehakupp nahka ja muudab selle siledamaks ning pringimaks.

Kuputasin umbes 5x nädalas, ühte piirkonda 5-7minutit ehk kõhtu 5 minutit, ühte sanga 5 minutit ja teist sanga 5 minutit.

Kui ma neid tulemusi nägin, vot siis tekkis hull hasart ja lihtsalt iga päev kuputasin – lisaks positiivsetele tulemustele on see ka ülimõnus massaaž mu meelest.

Silmadega tegin eraldi eksperimendi:

Ja noh… on ju vahe? Ka umbes kaks nädalat kuputasin ühte silma. Silmakupuga tupsutasin silma alust ligi 3 minutit – ka umbes 5x nädalas. Pärast kõndisin muidugi ringi üks silm tumedam kui teine, a no mis sa ära teed, kui inimene nii skeptiline on. 😅

Näos mulle meeldib väga kasutada MÖK argaaniaõli ja kehal olen kasutanud avokaado, magusmandli, makadaamia, jojoba ja viinamarja oma.

Siin mingi aeg kuputasin ka silmi jälle. Vaatasin peeglisse ja panda vaatas vastu. 😅

Silmakupp silub peeneid joonekesi näos, toniseerib nahka ja aitab imehästi tumedaid silmaaluseid leevendada.

Siin üks mu jälgija kuputas endal kurjusekortsu minema, mis te arvate, kas ma pidin ka testima? Loomulikult! Mina sain oma tulemuse juba kolme päevaga:

Siin on mu jälgija tulemus (kuputas ülepäeviti):

Näokupuga saad samuti siluda näos peenikesi jooni ja kortsukesi ning näokupuga saad lahti ka kurjusekortsust – näokupp toniseerib nahka ja tõstab näolihaseid.

Alati peale kuputamist tuleks juua ka vett. Ja kindlasti – vaadata üle www.kupud.ee epoes üleval olevad vastunäidustused. 🙂

Kaua kupud kestavad? Reaalselt aastaid. Minu kupud saabusid mulle eelmise aasta märtsis ja nad näevad välja nagu uued. Värvivalikus on roosat ja valget värvi.

Mida on vaja kuputamiseks? Kuppu ja õli! Soovitan väga valida just midagi www.kupud.ee epoes olevatest MÖK looduslikest õlidest, et tulemused oleksid maksimaalsed. Seal on lai valik 100% naturaalseod õlisid erinevatele nahatüüpidele. Muide, need õlid on sobilikud naha-, näo- ja ka juuksehoolduseks.

Kaua tulemused püsivad? Tulemuste püsimiseks soovitatakse kuputada edaspidi vähemalt korra nädalas. Venitusarmid tagasi ei tule.

Millal ma näen esimesi tulemusi? Esimesi tulemusi nähtakse tavaliselt 2-4 nädala möödudes.

Nagu ma üleval mainisin, olen ma tänaseks täielikult kupuusku – olen kinkinud sõbrannadele, kes oma kõhu üle kurdavad, kuppe. Soovitasin emale. Mul mõned lähedased kasutavad neid juba ja üks meestuttav ka kusjuures. Kuputamine ei ole ainult naistele vaid ka meestele. Kuputamise abil saab suurepäraselt leevendada pingeid turjal ja masseerida selga. 🙂

Minu instagramist (@janeblogi) leiad ka videod, kuidas täpselt mingit kehaosa kuputada. Ja mulle võib ka alati kirjutada – aitan meeleldi.

Lisaks on see soodne ja TÕHUS – st kui sa järjepidevalt teed, siis see päriselt toimib. Ja mis veel hea – laste kõrvalt vähemalt mina küll ei viitsi kuhugi iluprotseduurile ronida kuigi võibolla tahaks siit-sealt veitsa siledamaks, eks. Kuputada saad kodus ja ajal, mis sulle endale sobib. Mina armastan seda teha nt teleri ees mõnda head filmi vaadates – aeg läheb ka kuidagi rutem.

Panen siia mõned vauu effekti tekitavad enne-pärast pildid ka, mis mu jälgijad mulle saatnud on:

Ma tean, et paljude minu jälgijate murekoht on just kõht – välja veninud nahk, venitusarmid jne (olen läbi viinud küsitlusi) ja kui keegi mulle isiklikult kurdab, soovitan alati just kuputamist proovida.

Olen saanud ka sellist tagasisidet, et kuputamine on aidanud mitmel naisel lahti saada nn põllest kõhul, mida ma tahaks ise ka nüüd ära katsetada. Mul küll ei ole see nii rippuv, aga natuke seal miskit ikka on. 🙂

Veel on saadud kuputamisega lahti topeltlõuast ja lõualotist.

Suvi on küll peaaegu läbi ja tegelikult ma ei tahakski niivõrd rõhku panna suvele vaid sellele, et kui sul on mõni selline murekoht oma kehal, siis mul on sulle pakkuda lihtsalt üks tõhus, mugav ja soodne võimalus, kuidas ennast sammuke rohkem armastada ja endaga rahul olla. 🙂

Minuga on viimase kolme aasta jooksul ühinenud kuputamisel umbes 4000 inimest (nii palju on mu koodi kasutatud) ja mul on nii hea meel, et mind usaldate. ❤

Meil on ka koos kupud.ee e-poega SUPERPAKKUMINE teile:

Kood JANEBLOGI annab 30% soodustust kogu e-poe kaubavalikule! Ja seal ei ole ainult kupud. 🙂

Sooduskood kehtib kuni 20.08!

Osta siit: www.kupud.ee

4 thoughts on “Kuidas kodus lihtsasti tselluliidist ja venitusarmidest vabaneda”

  1. Huvitav kas minusugused naised kes tegelevad viljatusraviga tohivad seda teha kuna kõht on suht õrn piirkond igale pingutusele aga just see viljatus ravi ja munarakukorjed ongi tekitanud nö põlle ette 😔 Ja siis nii väga ju tahaks sellest lahti saada ükskord.

      1. Arvan ise ka ,et pigem ei ole soovitav . Kahju aga mis teha ehk ühelpäeval kaob see põll eest 🙂

  2. Pean vist sünnipäeva kingi omale tegema😁 peale 5 last (viimane rasedus kaksikud), tunnen, kuidas nahk ei taha tagasi tõmbuda (pole nagu hullu tegelikult midagi, kuid mind ennast lihtsalt häirib)😔

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga