Määratlemata

Tähtkujudest

Tänase päeva väljakutse seisneb selles, mis tähtkujust ma olen ja kui palju sellest tunnen ma ära iseennast. 
Ütlen ausalt, ma pole kunagi nendesse tõsiselt suhtunud. Härra loeb küll iga päev hoolega Delfi horoskoopi ja vahel tõdeb, et nii miski on täppi läinud. Mina olen arvamusel, et igasugused horoskoobid ja ennustused süstivad sinu alateadvusesse midagi, mille järgi hakkad sa elama ja kae õudu- kõik ongi täpselt nii nagu sulle kaardid ennustasid või horoskoobist lugesid. 

Minu tähtkuju on Ambur. Kuna neid lehti on nii palju, mis erinevatest tähtkujudest kõnelevad (mõnel on isegi erinevad kirjeldused), valisin ma selleks Eeva (link!). 
 • elemendiks on tuli- ma jumaldan tuld, lõkkeid, põlevat leeki. See justkui rahustab mind, aitab lõõgastuda ning mõtteid koguda. 
 • Õnnevärvideks roosa ja violetne- kui arvesse võtta roosa bingo loto pilet, siis paaril korral on jopanud. 😀
 • õnnepäev neljapäev- sellel nädalal küll mitte, sest just siis pean politseisse minema, täiesti mõttetult, aga üldjuhul pole ma täheldanud, et sellel päeval nädalas oleks minuga midagi erakordset juhtunud (ma ei mõtlegi, et nüüd iga nädala neljapäeval peaks mingi happy day olema :D)
 • õnnekivi ja -numbrid on minu jaoks täiesti tundmatu maa.. have no idea, kas need numbrid on seotud minu elus millegi heaga. 
Iseloomustus

Ambur on uudishimulik ja teadmishimuline, kes otsib igas asjas lõplikku tõde. Ta uurib põhjalikult iga meest, naist ja last ning suhtleb meelsasti erinevatel teemadel, alates poliitikast kuni seksiteemadeni. Tema jaoks pole ükski teema tabu, ta otsib igale küsimusele õiget vastust. Ta on mitmekülgne ja äärmiselt sarmikas ning naudib iga kogemust, mis elu talle ette mängib. Ambur on reeglina siiras ja iseseisev.

Uudishimulik olen, teadmishimuline mitte alati ning tõesti, ma alati proovin leida igas asjas seda ühtainsat tõde (nendes asjades, mis puudutavad mind või mu väga lähedasi inimesi). Taustakontrolli ja uurimistööd ma teiste inimeste suhtes ei tee. See laste osa tundub eriti kõhe ja ei, päris iga teema mulle mokkamööda ei ole. Mitmekülgne ma tõesti olen, proovin asjadele erinevatest külgedest läheneda. Sarmikas? You tell me that! Päris igat kogemust ei naudi, halvad polegi selleks mõeldud.

Võib öelda, et enamus iseloomustus läks täppi ju, aga olen endiselt arvamusel, et selliseid omadusi võib pea igas inimeses leida. 

Ma rohkem ei hakka siia koppima ja kommenteerima. Keda huvitab, saab ise lugeda, link on ülevalpool välja toodud. 

4 thoughts on “Tähtkujudest”

 1. ma usun et tähtkujudel on seos olemas aga kindlasti on igal oma iseloom ja kasvatus.
  Ise olen skorpion ja mingid märgid sellest on olemas ka 😁 aga tunnen täiega kaalude môjutust… ma nii piiri peal ka.
  Ja kaarte laon samuti, tegelen kivide ja pendliga… mulle meeldib! 😊
  Igapäevaseid horoskoope ei loe, need on ikka paljuski ûldistatud, kuid konkreetset oma tähemärgi jooni, iseloomustust loen. Väga palji läheb täppi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga