***

Täiskasvanute mänguasjadest

Meil on lastel legod täielikud hitid. Ma arvan, et need on ka ühed sellised kingitused/kulutused, mis on läinud täiega asja ette. Teate ju küll, et paljude mänguasjadega on lastel nii, et täiega tahavad, saavad ja siis mingi aeg jäävad lihtsalt tolmu koguma. Ja siis saavad jälle väga kalliks, kui keegi külla tuleb, neilt tolmu naha puhub ja nendega mängima hakkab.

Aga legod. Legod on läbi aegade ühed sellised “mänguasjad”, millega pidevalt, peaaegu igapäevaselt tegeletakse.

Kui keegi minult küsib, mida lastele kinkida, ütlen kohe, et LEGOD. Muidugi see oleneb ka lapse vanusest – “topin kõik suhu” periood võiks ideaalis läbi olla jah. Õnneks legodega on see hea, et neil pakil täiesti olemas info, milline lego, millisele vanusele sobib.

Meil suurematel poistel sellised suuremad lego ehitised on pandud nende tuppa eraldi riiulile ära, et need ikka terved püsiks. Ja disaini mõttes on ka väga kihvtid!

Ega ma ise olen ka täiesti lego-usku pöördunud. Üks aeg jäi Facebookis scrollides silma, et täiskasvanutele on ka legod olemas. Ja ei, mitte sellised intiimsed legod (teate ju küll, et täiskasvanute mänguasjad on peaaegu alati seksuaalse alatooniga 😅) vaid ikka päris legod, millega saab mängida. Käte vahel. Põrandal. Laua ääres. Okei, see kõlab jah tiba kahtlaselt…

Aga need täiskasvanute legod on päris asjalikud ja valikust leiab ka minu lemmikuid – lilli ja taimed. Teate ju mind, milline taimefriik ma olen. Mul on kodus ikka omajagu toataimi ja kui ma Facebookis scrollides taimelego nägin – oh juudas, mul lõid silmad niiii särama! Ma tahan endale ka!

Hinnad on muidugi sutsu krõbedad, a ma kasutan seda nippi, et hakkan Geidu juuresolekul vihjama, kuidas see ja see on ikka nii äge ja tahaks endale ka, aga ei raatsi osta…

Ja siis üks hetk ta kingib mulle selle asja. 😅

Ma arvan, et ta on läbi hammustanud selle, miks ma nii vihjan, a no suva. Kui ta jätkab nende vihjete täitmist, siis pole üldse vahet.

Sellel aastal ma ilmselt panen oma legosoovid jõuluvana poole ise teele. Lapsed niisamuti! Neil on iga aasta kinginimekirjas vähemalt kolm legokomplekti.

*reklaam

1 thought on “Täiskasvanute mänguasjadest”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga