***

Talv tuli jälle ootamatult?*

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga mis puudutab laste talvevarustust, siis igal aastal tuleb see lumi ja külm meile väga ootamatult. Lausa nii ootamatult, et lapsed peavad vähemalt päeva olema lasteaiast kodus, sest noh… vaja ju talveasju ostma minna. Koolilapsed saavad kuidagi hakkama, neil eraldi õueskäimis aega koolis ju pole. Siis saavad selle päeva tavalise jope, teksade ja tossudega mööda saata.

Meil sellel aastal läks kuidagi eriti hästi. Ainult Krissul oli uut kombekat vaja. Alles eelmine aasta ostsime kõigile uued korralikud talveriided – suuremad said joped ja paksud talvepüksid, pisemad Huppa kombekad. Talveriided mu meelest peaksid olema pigem korralikud ja kallimad, et lastel oleks hea soe ja kuiv möllata lumes.

Krissu aga on pikkust päris palju visanud ja sellel aastal talle enam see Huppa kombekas enam ei läinud. Adeelele õnneks läks. Huppausku aga oleme me ikka ja sellel aastal leidsin Krissule ülivinge mustriga kombeka.

Pisemate laste puhul eelistan kombekaid, ei viitsi jamada nende pükste-jopedega, kombeka saab kiiresti ja lihtsasti selga tõmmata.

Püksid-joped võivad siis olla, kui nad ise enam kõrvalist abi nende selga panemisel üldse ei vaja. Ei viitsi ma nii palju tõmmelda, hullult palav hakkab ju. Üks põhjus, miks ma talve üldse ei armasta.

Eelmisel aastal vaatasin endale ka Huppa parkat, sest noh, need kollased ja punased on tegelikult päris mõnusad. Kollase parka küll valisin lõpuks.

Ma olen Huppa lasteriietega, vähemalt talve omadega küll rahul – lapsed on soojas ja läbi ka miski ei lase + need mustrid. 😍

Sellel aastal pidimegi rohkem panustama kõigi kinnastele, sallidele, mütsidele ja saabastele. Ja ei ole need üldse mitte odavad. Ma mõtlen siis korralikke asju, mis peavad ikka terve talve vastu. 😀 Ma ostsin neli paari kindaid ja juba sott läinud. Õudukas ikka. 😀

Aga noh.. loodame, et midagi jääb järgmiseks talveks ka, sest meil odav elekter lõpeb nüüd kevadel ära ja järgmine talv…. saab majas karm olema. 😅

*reklaam

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga