Määratlemata

talve- ja jõulumeeleolus

Viies täna lapsi lasteaeda, oli minu eesmärk hiljem võimalikult kiirelt koju saada. Miks? Sest õues oli nii kohutav tuul. Meenus kohe see, et homme on 1. detsember, aina lähemal on lumi ja jõulud. Ja aina lähemal on need jubedad miinuskraadid, millega hommikuti nina muutub punaseks ja ripsmeid katab härmatis. 

Koju jõudes, sibasin paksi teki alla, kruus teega kõrvale- absoluutne jõulutunne valdas mind. Tuleks see jõululaupäev ainult kiiremini. Ahjaa, mul on ju sünnipäev järgmine nädal. Ka seda ootan veidi. Vähem, kui eelmises sünnipäeva postituses. 

Teile aga ma tahaks näidata siin ühte lehte, mille ma leidsin hiljaaegu, mis on küll hispaania keeles, aga seal on nii vahvaid ja ilusaid asju. Sellele lehele saad siit Sammydress.com (LINK). 

Minu jaoks on teemas hetkel vägagi igasugused paksemad kardiganid, kampsikud ja jakid. Sellised pehmed, mõnusad ja soojad. 
1. Valge kampsun (LINK)
2. Hall-must-valge jakk (LINK)
3. Hall kardigan (LINK)

1. Sinine kampsik (LINK)
2. Must kampsik (LINK)
3. Põhjapõdraga kampsik (LINK)
1. Vasakpoolne komplekt (LINK)
2. Parempoolne komplekt (LINK)

Järgmises postituses näitan teile juba imekauneid kleite sellelt lehelt. No tõesti, nagu kirss tordil! Ja vaadates klientide fotosid, siis ilmselt on tegu kvaliteetsema lehega, kui seda on teised hiinakad. 

5 thoughts on “talve- ja jõulumeeleolus”

  1. Kui vaadata neid pilte, mida lisavad kliendid saadud toodetest, siis ma oletan, et ikka jõuab kohale. Mina tegin täna tellimuse sealt, eks paistab, kaua tuleb ja milline kaup. Seal lehel veel see on suur pluss, et saab kindlustuse pakile lisada- kui läheb kaotsi või juhtub midagi muud, saad kindlalt ikka raha tagasi. 🙂

  2. Kõik su viimase aja postitused on puhta reklaamipostitused. Sa alustad oma postitusi kena jutuga kuidas lpsi lasteaeda viisid ja siis tuleb ikka ja jälle see kollazi moodi asi, kust ikka lahedaid riideid tellida? Seda juba märkasin ka et tagasi tulid kui Hiina pakid saabusid, enne oli koolis kiire 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga