Määratlemata

Tasuta- lasteriided ja naisteriided!

Kuna vaikselt otsisin täna välja lastele sügis-talve riideid kapist, otsustasin seal kohe suurpuhastuse teha. Pakkisin kokku kõik riided, mis poegadele väikesed. Enamus riided on alates sünnist ning 1-2aastaseni. Võib leiduda ka paar eset, mis on suuremad. Asjad pakkisin kokku suure rutuga ja mõni asi võib kortsus olla. Enamus asjad on puhtad ja terved, kuid võib leiduda paar eset, kus mõni plekk pole välja tulnud või on pisikese defektiga. Üldjoones on kõik asjad puhtaks pestud. Ohjah, lisaks selle ka, et riided on tegelikult olnud poisslaste seljas, aga on ka neid esemeid, mis sobivad ideaalselt beebitüdrukule.
Lisaks on kottides naisteriideid, mille suurused S, M, L ja mõni üksik võib olla suurem suurus, kui need. Lisaks kaks mahukat lastetarvete kotti, kõhukott ning naiste käekott. Kahjuks ei ole mul nii palju vaba aega, et kõiki asju hakata eraldi pildistama, seega kes soovib, võib julgelt ühendust võtta. 

Asjad eelistaksin ma ära anda korraga, ei tahaks neid osade kaupa loovutada. Minu südames on suur soov need asjad anda lastele, kes neid tõesti vajavad ning naisteriietega samad lood ja ehk ma leian kellegi või teab keegi kedagi, kes selline inimene oleks. Siinkohal puudub mul kahjuks jällegi aega, et ise hakata neid kuskile viima ja sellepärast olengi läinud lihtsamat teed pidi- kuulutada internetis äraandmissoovi. 

Kui oled inimene, kes vajab oma pisikesele lapsele riideid hulgi ja endale riidekapi täiendust, kirjuta mulle kas blogi facebooki postkasti või minu isiklikku facebooki. Olen leitav Jane Almers nime all. 🙂

Need asjad võtavad mul kodus väga palju ruumi ära ning sooviks neist kiirelt lahti saada. 🙂
Sharing is caring!

2 thoughts on “Tasuta- lasteriided ja naisteriided!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga