Määratlemata

tätokamutt

Mitmel korral olen ma siin kribanud, et tahan endale lasta tätoveeringut teha. Ma ei tea, mida ma olen oodanud. Kaks varianti- rahast hakkab kahju või kahetsus poeb hinge ja kui see viimane variant juhtub, siis on see eemaldamine veel kulukam ja aeganõudev. 

Kuna mul on püsiv koostöö Shein.com lehega ja meie nii öelda see koostöö hakkab vaikselt närbuma, siis viimasel korral ma ei osanudki midagi valida. Polnud midagi, mida tahta võiks, ometi oli kindel arv tooteid, mida ma valida sain. Ei tahtnud nagu tühjaks ka seda lahtrit jätta. Nii ma võtsingi fake tätoveeringu. Mõtlesin, et miks mitte. Saabki hea ettekujutuse, milline võiks päris tätokas välja näha. 

Tätoveeringu link (LINK). Muide seal lehel on ka teisi tätoveeringuid ja ka neid kuldseid, mis eelmisel siin vahepeal (?) moes olid. 
Egas ta midagi erilist ei ole. Võtsin läbipaistva kile maha, panin käele, käterätiku sooja vee alla ja tupsutasin seda paberikest. Mingi pool minutit ehk katsin teda veega ja tätokas oli kenasti olemas. Peab tõdema, et ilus on teine. Natuke viltu ehk on, sest mõtlesin, et võiks kiiruga paar pilti teha, aga enamvähem okei siiski. 
Ei muidu on jumala änksa, aga mu käsi tundub kuidagi ekstra paks kui ma seda tätokat vaatan. Ehk jätab võibolla sellise mulje lihtsalt, kes teab. Aga üks asi on kindel- tätokasoov on mõneks ajaks peast pühitud. Peab käed peenemaks saama, siis ehk. Ja kindlasti tahaks rohkem õla peale ja sealt siis jookseb alla. Nagu te näete, siis selle tätokaga muutusid värvid natuke heledamaks, mida ma isegi kahtlustasin.

4 thoughts on “tätokamutt”

  1. Hei,Jane .Kas need tattood ei tekkida nahavähki? Ja kas oled mõelnud päris tattoo peale ,mis terveks eluks peale jääb?

  2. Sellised kleepsud on iga kell ohutumad ja aitavad vahel just selgusele jõuda, kas inimene ikka soovib oma nahale päriseks tätoveeringut. Sest päris tätoveeringu tegemine tuleb hoolikalt läbi mõelda nii kavandi kui ka tätoveerija otsimise osas. Samuti tuleb arvestada, et ajaga tätoveering ikkagi muutub ja vajab parandamist. Ma võiks täto teemadest lõputult rääkida (küllap selle pärast blogis kirjutan). Eelmisele kommentaarile lisades, ka tavalised tätoveeringud võivad ka tekitada nahavähki ja kui see tekib tätoveeritud pinnale, siis võib jääda märkamata. Kleebitavatel tätoveeringutel on jah ohuks see liim, kuid lühiajalise kandmise osas kvaliteetseid tooteid kasutades, ei tohiks oht nii suur olla.

  3. Inimesed kellel on rohkem kui 1 tatoveering on parema imuunsus süsteemiga. Kuna inimese imuunsus süsteem võitleb sisse tatoveeritud tindi vastu.

  4. See parema imuunsuse väide ei vasta tõele. Kuna kasutatakse erinevaid värve ja värvides on erinevad koostisoad, siis ei saa välja kujuneda mingit imuunsust tätoveerimise värvi osas. Tihti teatud värvid võivad tekitada allergilisi reaktsioone oma koostisosade tõttu. Samuti tätoveerimise värv võib jääda organismi. tean juhtumit, kus leiti tätoveerimise värvi lümfisõlmedest (nahavähi eemaldamisel avastati, et lümfid on mustad, hiljem selgus, et tätoveerimise värv oli sinna ladestunud). Maailmas puuduvad täpsed anmed, et kas ja kui palju tegelikult tätoveeringud inimese keha ohustavad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga