***

Mida teha wc paberi rullidega?

Nagu ikka, ei ole ma siiani harjunud, et ka väiksem poeg käib lasteaias. Kui ma olin vanemale pojale lasteaeda laadale küünlad meisterdanud, tuli mulle meelde, et ka neil on ju sama laat ja ka tema rühma on vaja midagi viia. Kuna mul oli kapis olemas hunnik wc paberi tühje rulle, googeldasin kiirelt, mis neist teha saab ja esimesena hüppasidki ette erinevad angry birds ja minioni kujukesed. Mõtlesin, et neid on kindlasti lihtne teha nii viimasel hetkel ja asusin asja kallale.
Vaja läks kääre, liimipulka (2tk) ning palju värvilist paberit. Minul on kodus need asjad kõik olemas, sest lapsed tahavad ikka vahel midagi meisterdada.
Võtsingi selle nokitsemise eile hommikul ette. Kellaajaliselt läks umbes viis tundi, aga ma käisin vahepeal netis vaatamas, kuidas miski ja poes käisin liimi ning värvilist paberit toomas, sest need said vahepeal otsa.
Ma alguse tegin esimese portsu ikka nii, kuidas endale raskem on ja kuidas ikka rohkem aega kulutada sellele. Hiljem sain juba asja käppa ning teise portsu tegin kiiremini, mõeldes sellele, mida kõigi kujukeste puhul esimesena korraga ära teha.
Samm 1: Katsin kõik rullid erinevate värvidega. See paber, mis jäi rullist üle serva, lõikasin salgud sisse ja liimisin need rulli sisekülgedele. Ja nii mõlemal otsal.
Samm 2: Silmad. Kleepisin valged ringid ja seejärel mustad täpikesed sisse. Kui mõne kujukese puhul oli vaja mingi muu lisa silmade juurde kleepida, tegin sellegi ära.
Samm 3: Eee.. kuidas ma seda ütlen. Mingi juuksetutt? Jah, selle kleepisin kõigile tegelastele külge.
Samm 4: Nina või misiganes asi see nende kujukeste puhul olema peab.
Samm 5: Igasugused lisad, mida mõnele kujule oli vaja kinnitada.
Tegelikult nende minionide mõte tuli peale seda, kui olin angry birds kujukesed valmis saanud. Rulle jäi üle ja tuhin oli peal, seega mõtlesin ja googeldasin uuesti ning uus idee nii sündiski.
Pildid tehtud Canon EOS 1200D kaameraga.

10 thoughts on “Mida teha wc paberi rullidega?”

 1. Kas tegid neid üksi? V6i koos lastega?
  Kui lastega, pean sind kiitma, et sa oled tõeliselt tubli ema, kel kannatust jätkub! 🙂

 2. Attractive portion of content. I just stumbled upon your blog
  and in accession capital to claim that I get in fact loved account your weblog
  posts. Anyway I will be subscribing on your augment or even I fulfillment you get admission to consistently fast.

  Here is my web blog: lasertest

 3. Aga kui tegin üksi, kas siis ma ei olegi tubli ema? 😀

  Üksinda muidu tegin jah, sest viimasel hetkel tuli see mõte ja lapsed olid lasteaias 🙂

 4. Oled ikka tubli ema. Aga seal väga suur vahe, et kas koos lastega v üksi. Ükskõik millest me räägime. Kas nendest angry birdsidest v koristamisest nt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga