Määratlemata

tegus pühapäev

Nädalavahetus oli kole pikk. Peab tõdema, et kui ma tööl käisin, lendas see nädalavahetus väga kiirelt, aga kodus istudes see aeg lihtsalt… venib. Üle pika aja jõin reedel natuke veini. A miks mitte eks? Laupäeval ma kahetsesin seda otsust, sest mu pea ilgelt lõhkus. Tegelikult arvan, et see ei olnud veinist, sest ma ei joonud üldse palju. Natukene. Mul on ju silmadega probleeme- nii kui pikemalt telefonis või arvutis olen, hakkab pea valutama ehk silmad lähevad pingesse ja annavad sellest märku peavaluga. 

Nüüd te kindlasti küsite, et miks ma seal arvutis siis passin kui silmad haiged, eks, aga vot lood on nii, et ma otsustasin hakata oma kooliasjadega tegelema ja kogu koolivärk käib läbi arvuti. Seega on minu jaoks võimatu klassi lõpetada ilma, et ma pidevalt arvuti taga ei passiks. Kurb, aga nii see on. 
Tänase päeva mõtlesin ma alguses veeta kodus, koristades ja õppides, homme vaja ju kooli minna, aga kuna nii ilus ilm oli ja lapsed kihelesid õue, siis ega ma saanud tuppa üksinda jääda ju ometi. Panime riidesse ning läksime kõige pealt Selverisse- just avati uus kaubanduskeskus kodu ligidal ja mõtlesime külastada. Esimene mõte oli minna Koduekstrasse, sest tekkis plaan aknalauale potikeste sisse midagi kasvama panna. Seemned, muld ja väetis ostetud, suundusime Maximasse ja saime sealt väikesed potikesed. 
Poetiir tehtud, tulime koju, pakkisime kraami lahti ning läksime õue kõigepealt palli mängima ja siis metsa vahele jalutama. 

Tunnikese või kaks tšillisime väljas peale toas läbikäimist ning siis otsustasime tuppa minna ja seemned mulda panna. Paras mäkerdamine oli, aga valmis nad said. Egas ma mingi ekspert pole taimekasvatuses, aga kui ei proovi, siis ei saagi teada, kas sealt mullast on midagi tulemas või ei. Pikemalt kirjutan sellest siis kui saaki on ka juba näha. 😀 Ehk väike võimalus, et mitte kunagi. 😀
Ja ega kooliasjad tahaplaanile ei jää- blogimise kõrvalt siin õpin ja homme vastama mitut asja, sest teisipäevast tööle ja siis ei ole seda aega nii palju enam. 
Ps. Ma ostsin täna Selverist hea hinnaga hambavalgenduspliiatsi. Mõtlesin proovida. Pidavat nädalaga hambaid 2 tooni valgemaks muutma. Eks näis. Kirjutan sellest eksperimendist ka blogis 🙂

6 thoughts on “tegus pühapäev”

  1. Kas keegi on Sulle kunagi öelnud, et oled mõnel fotol hästi sarnane inglise näitlejanna Gina McKee-ga? Ääretult ilus naine! Nii Sinagi. Päikest.

  2. Appikene kas su lastel nende mütsidega palav pole? Eriti nooremal selle sinusega? See on ju hiiglaslik ja paks, käis sellega terve talve ja nüüd nii päikesepaistelisel päeval on ikka sellega? :O loodan, et nüüdses oled ikka mütsi äa vahetanud! 🙂
    Kas su lugejate arv on langenud ka viimasel ajal? Su blogi tundub nii elutu ja igav…nii tagasihoidlik. Oled aktiivne tihti ainult siis kui vaja reklaamida jne. Kas see kajastub lugejate arvus ka?

  3. Jh Jane, kas sul pole raha, et lapseke peab palaval ilmal eskimo mütsiga käima? Kas hiinapoest tasuta ei saaks?

  4. Vanema poja müts on täpselt sama õhuke/paks kui nooremal. Noorema oma ei ole nii paks kui sina arvad. Teiseks, vanem poeg peab natuke paksemat mütsi kandma, kuna tal kõrvad haiged. Teiseks, päike võib paista, aga suurema tuulega pole sellest õhukesest mütsist midagi kasu. Nooremal adenoidid haiged ja ülemine korrus peab soojas olema. Õhemad mütsid täitsa olemas, aga neid kannavad nad vastavalt ilmale.

    Hmm, ise ma ei arva, et ma olen aktiivne ainult siis kui midagi reklaamin. Vaata ise järele 🙂 Ei kajastu lugejate arvus midagi, mida reaalselt ei eksisteeri 😉

  5. Hmm, ma ei hakka end kordama. Soe soovitus- loe mu vastus üle. Kui kohale ei jõua, loe uuesti ja nii kaua kuni jõuab.. ja kui ei jõua, siis.. jah, oled lootusetu juhtum 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga