Määratlemata

teine lasteaiakoht olemas!

Ma võin vist öelda, et mul on natukene vedanud. Kui me Tallinna kolisime, sain üsna kiirelt vanema poja lasteaeda ning noorema panin järjekorda peale tema sündi ehk eelmisel suvel, kui ta juba paari kuune oli. Vanema poja panin järjekorda 2014 aprill ning juba sama asta augustis oli tallegi koht lasteaias olemas. Algselt panin noorema avaldusse, et soovin lasteaiakohta septembriks 2016, kuid otsustasin seda aasta võrra ette tõsta. Esiteks sellepärast, et ma tahaksin minna tööle ja teiseks sellepärast, et vanemahüvitis saab läbi. Mul on nii siiber juba kodus passimisest, samas on see luksus, sest saad seda teha mida hing ihaldab, ilma et oleks mingeid erilisi kohustusi. 

Täna saabuski kiri, et nooremale pojale on lasteaiakoht olemas alates 19.oktoobrist. Miks? Sest 18 oktoober saab ta aasta ja pooleseks ning alles siis võetakse laps lasteaeda. Lasnamäel ilmselt polegi lapsi nii raske lasteaeda saada, nagu ma olen aru saanud. Eriti, kui paned lapse järjekorda siis, kui ta vanem on. Õnneks sain noorema poja vanemaga ühte lasteaeda- on kergem mõlemaid viia ja tuua. Nüüd saan hakata mõtlema, kuhu ma tahaksin tööle minna. Kuigi ega erilist valikut mul ei ole, sest keskharidus on mul pooleli ja põhiharidusega kes teab mis laia valikut siin riigis töötamiseks ei ole. 

Seega, täna olen ma eriti rõõmus, sest kõik asjad loksuvad paika- lapsed lasteaeda, mina lähen jälle täiskasvanute gümnaasiumisse ning alustan autokooliga ja saan lõpuks tööle minna. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga