***

telefonioperaatoritest

Ma olen siin viimastel päevadel telefonilainel olnud, sest Tele2 tegi hea pakkumise ja võtsin oma seitse asja ning kolisin nende juurde üle.

Elisaga oli üldse siiani mingi kammajaa. Siis kui uus kuu algab ja uus nett, sõnumid, kõneminutid käima lähevad, tuleb mulle sms: “Su internetitarbimine on limiidi ületanud.”

Alguses maksin ühe telefoni eest hingehinda kuus (telefonipakett siis), aga netti oli üks giga. Siis aga hakkasin neid lisamahupileteid tellima, sest selle ühe gigaga ei saanud hakkama. Elisa aga hoidis silma peal ja tegi uue pakkumise. Sain kuus 5 giga netti, paketihind väga ei muutunud.

Koduneti mahtu suurendasid ka, sest ei tulnud välja sellega.

Lõpuks see 5 giga netti muutus ka telefonis väikseks ja no ei venitanud kuu lõpuni välja. Ja paketi eest maksin 14euri (oli vist jah).

Nüüd helistas Tele2. Tegi pakkumise. Lähen neile üle, 5eurtsi kuu, 12giga netti, tasuta telefon ja pean kaks aastat klient olema. Kokkuvõttes ma maksin siiani Elisas kahe telefonipaketi ja koduneti eest kokku ala 50euri. Tele2-s maksan 20euri. On ju märgatav vahe?

Nii kui Tele2 üle läksin, helistati Elisast. Hakati kauplema. Et 3euri kuus ja 15giga netti. Ja siis mees küsis neilt, et kas nad teevad alles siis megahea pakkumise, kui oleme juba mujale üle läinud või, sest netiga on meil korduvalt probleeme olnud ja nad on igasuguseid pakkumisi meile teinud, aga ükski ei tundunud nii hea kui Tele2 oma. 😀 Aga ega ma tagasi ei lähe. Mul uus telefon! Vana andis juba otsad, mikrofonist mind ei kuulnud.. Seega, mu meelest jumala hea diil. Nii kodu- kui ka telefoninett on sada korda kiirem kui Elisas oli.

Telefon mingi aiföön just ei ole, aga täitsa nutikas on ja puutetundlik.. Ja selline kaasaegne vidin ikkagi. 😀

Aga olen ka kuulnud, et mõnel pidi Tele2-ga ilged probleemid koguaeg olema. Eks saab omal nahal ära tunda siis. 😀

Millist telefonioperaatorit teie kasutate? Kas ja millises olete pidanud pettuma? Keda kiidate?

22 thoughts on “telefonioperaatoritest”

 1. Mul on tele2 juba päris mitmeid aastaid ja ei ole nagu mingit probleemi olnud. Levi on igalpool, net töötab ka.

 2. Ei kasuta Tele2-te on Zen kõnekaart mis on elisa võrgus ja pole probleeme olnud. Abikaasa kasutab elisat ja kaebusi pole.

 3. Mina just kolisin Tele2 -st üle elisasse 😀 Ma mingi sajandi jagu tele2 klient olnud ja ei midagi. Viimati kui hakkasin üle minema tegid nad ka hea pakkumise ja otsustasin, et jään pidama. Sain seda “soodsat” hinda täpselt kaks kuud ja siis lajatati pakettidele euro otsa. Eks ta ole, et mis see euro siis ära on aga ajas vihale küll. Nüüd tegi Elisa ikka kordades parema pakkumise ja ma lihtsalt ei hakanud enam seda Tele2 kuulamagi. Ja minul oli just Tele2 see kus hakkas neti maht ebanormaalselt kiiresti täis saama… et võta sa siis kinni. Hetkel Elisas ja ei oska ka kurta kõik toimib ja kiirelt.
  Minul muidugi minegid ajalisi lepinguid kui selliseid ei ole ja mingi “tasuta” telefoni trikiga keegi ära ei osta 😛 Sest kui kuumakse kokku lööd selle kahe aasta peale saad aru kui palju sa tegelikult siis telefoni eest maksid 😛 Arvestades, et kõned ja smsid ja ka nett seal arves on vääääga väike osa.

  1. Noh, ma maksan enne 5euri kuus + tasuta telefon, kui 14euri kuus ja vähem kõneminuteid, sõnumeid ja netimahtu. 🙂

 4. See telefon ei ole ju tasuta. Sa oled 2a klient ja maksad järelmaksuga seda telefoni. Lihtsalt sissemakse oli 0eur

  1. Ei maksa järelmaksuga. Sellel tingimusel saimegi kaks telefoni tasuta, sest peame olema kaks aastat kliendid. Nii, et täitsa tasuta ikka. 🙂

  1. See ei oleks üldse mina, kui ma ei teeks. 😀
   Asi lihtsalt selles, et hetkel sain mingi osa piltidest, aga teistega läheb nati aega, sest ma pole fotograafil ainuke klient.
   Usu mind, ma olen uudishimusse suremas, aga lubasin fotograafile, et ei hakka teda terroriseerima. 😀

 5. Kolisin ka 3 kuud tagasi tele2st elisasse üle, sest ma olen nii kuradi vihane nende peale. Võtsid teada andmata internetimahtu maha ja lisasid mingi kuumaksu ja öeldi et kuumaks peabki alati olema, kui soovisime lahkuda tele2st siis pakuti et võivad meil kuumaksu ära võtta ja kingiksid ka uue telefoni, tingimus oli see et peame vähemalt aasta aega tele2s olema. Pidevalt valetasid, üks rääkis ühte juttu ja teine teist. Saatsin sõnaotsesesmõttes perse nad. Nüüd kui lepingud lõpetatud siis automaatselt läheb iga kuu raha maha ja iga kuu käin rääkimas et miks maha raha läheb, vabandatakse ja kantakse raha tagasi, siis tuleb uus kuu ja jälle raha maha võetud, nii 3 kuud järjest…

 6. Mul terve eluaeg olnud emt, nüüd siis telia. Juba sellest ajast kui kõik mässasid oma zen kõnekaartidega 😀 rahul täitsa, eriti meeldib kodunett, saab kõik asjad tehtud ja vist on piiramatu 😀

 7. Minul on elisa juba 6 aastat , olen väga rahul. Selle 6 aasta jooksul 2 x tulnud sms,et maht hakkab täis saama (siis ka tegin pidevalt videokõnesid) . Levi on rohkem kui teistel tuttavatel kes telias… tele 2 kohta pole kuskil ühtegi positiivset sõna kuulnud. Minu pakett sisaldab siis 15 giga netti ja paketihinna sain just alla kaubeldud:) .

 8. Mina olen tele2 klient olnud nii viis aastat. Pool sellest ajast olen üldse välismaal elanud ja arvet niisama maksnud:D Levi ja ka klienditeenindusega pole mul kunagi probleeme olnud. Aga minu algsest paketist pole midagi alles. Kui nendega liitusin, olid mul tasuta minutid, tasuta sõnumid ja 10 GB. Nüüd on mul 100 tasuta sõnumit ja 5 GB. Kuna ma ise elan hetkel mujal siis mul on suht ükskõik aga nõme, et nad niimoodi minu teatamata paketti muudavad. Plaan on koju minnes mõne teise operaatoriga ühendust võtta, ehk siis tuleb tele2-st ka mõni hea pakkumine:D

 9. Telia on ikka üle prahi! Olin Elisa klient ca. 6 või 7 aastat ja ainuke asi mis sealt meelde jäi oli üleolev suhtumine oma klienti ja inimeste tegemine võlgnikkeks sest et kui pole arvet pole ka mõttet ju midagi maksata ja siis kui tuli ükskord arve tuli olid nad juba sinna otsa väänanud sihukesed intressid et elisat ma kl ei soovita mitte kellelegi !

 10. Olen Tele2 klient juba oma 14 aastat, kui esimese telefoni sain. Tegelikult olen küll perepaketi osa siiamaani. Muidu võib rahul olla, levi on hea, nett ka hea ja telefone on ka järelmaksuga mitmeid olnud, samuti tean, et nendel on kõige odavamad diilid üldse. Siiski hakkab vaikselt üle viskama, et justnimelt olemasolevale pikaaegsele kliendile ei tehta mingeid diile ega asju, aga kõik teised saavad, kes kas üle kutsutakse või ähvardavad ära minna. Seda enam, et me oleme nende juures 4-kesi. Hea meelega oleks edasi, sest Telia on põrgulikult kallis ja Elisa ka võõras maa, aga no mis mind peaks seal motiveerima 🙁
  Ps. See kuutasu tõstmine käis meediast läbi, see juhtus seetõttu, et Euroopa netipaketid muutusid, et saaks ala Eesti hinnaga Euroopas netti, aga see paraku tõstis hinda kõigil, ka neil kes näiteks kunagi ei reisi väga. Mulle ka ei meeldi, aga lihtsalt selgituseks 🙂

 11. Olen tele2 olnud juba üle.3 aasta ja pole seni ühtegi probleemi olnud. Paketi hind mul 5 eurot ja sente peale ja se hind sisaldab 1200 smsi,1000kõneminutit ja 5 giga netti:) pole kuuga ühtegi asja täis saanud:)
  Enne seda olin eliisas ja nn perepakett(aga millegip arved olid alati 20-30 euri).

  1. Huawei y5II.
   Mingi aifööniga just ühele joonele ei pane, aga ma kasutangi telefoni põhiliselt helistamiseks. Netis ka täitsa ok olla! 🙂

   Kaamera on jama ja selfietamist on tulevikus kindlasti vähem, aga kes see viitsibki mu molu vahtida. 😀 😀

 12. Ma Tele2s iidamast-aadamast, juba sellest ajast, kui see Q-GSM nimetuse kandis. Senini polnud põhjust provaideri vahetamisele mõelda – võrk alati olemas, klienditeenindus hea, hinnad kõige soodsamad, info hindade vahetusest jms liigub adekvaatselt. Kindlasti saab alati paremini ja see on küll õige Point, et kui oled klient mitmeid aastaid olnud, siis võiks eeldada, et turumajanduse tingimustes tehakse veelgi soodsamaid pakkumisi, aga noh… Elisa kohta tuttavatelt ja kolleegidelt olen pigem negatiivset kuulnud, Telia on kvaliteetne kindlasti, aga hind kõrge. Nii et mulle tundub, et Tele2s on hinna – kvaliteedi suhe parim.

 13. Mul oli elisa aga sel hakkasid jubedad kuuarved tulema, mis olid ebareaalsed ja naabrinaisel oli täpselt sama jama elisaga. Tal oli tavaline vana nuppudega fouun ja elisa võttis veel neti eest ka tal raha maha kuigi inimesel pole nettigi. Tele2 ga oleme nüüd rahul ja kui sai Tele2 te mindud hakkas elisa pakkumisi uuesti tegema. Ei aitäh enam

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga